13 Nisan 2018

Karlie Kloss’tan İki Farklı Takım Ruhu

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

 Karlie Kloss

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Başarılı model Karlie Kloss, New York’taki yüksek skorlu stiliyle radarımızda. Bu hafta içinde 3 çarpıcı stil anına imza atan Karlie Kloss, farklı takım karakterleriyle çekim alanımıza girdi. 

Karlie Kloss 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Beyaza karşı siyah, kruvaze cekete karşı blazer ceket, gömleğe karşı gömleksiz, çantaya karşı çantasız ve yüksek topukluya karşı alçak ökçeler... Tezat tercihleriyle başarılı model, bir günde takım ruhunun ne kadar değişebileceğini gösterdi. 

Karlie Kloss 

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kırık beyaz kruvaze takımına alçak topuklu modern loafer’ları ve eğlenceli XXS çantasıyla eşlik eden Karlie Kloss’un modern ve ferah görünümü yaz davetleri için kusursuz bir esin kaynağı. 25 yaşındaki model siyah takımı, stiletto’ları ve beyaz gömleğiyle de klasik ve ciddi bir takım duruşu sergiledi. Hızlı bir ivmeyle değişen takım karakterleriyle sokak stilinin yıldızı olan Karlie Kloss, son görünümündeyse takım resmiyetinden eser yoktu. 

 Karlie Kloss

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Dün New York’ta pembe ışıltılı elbisesiyle Swarovski açılışına katılan Karlie Kloss, sofistike ama sıcak bir stilin izini sürdü. Şeker pembesinin optimist enerjisine, blazer ceketle eşlik ederek görünümüne cool bir hava kazandıran Karlie Kloss, blazer obsesyonunu New York stil dosyasıyla kanıtladı. 

İki günde, üç farklı stil hikayesi ve bambaşka iki farklı takım karakterinin altından başarıyla kalkan Karlie Kloss, gerçek bir stil ilhamı.

Karlie Kloss'u daha çok sevmeniz için 5 nedeni keşfedin.

Karlie Kloss'un Güzellik Evrimi

ETİKETLER: KARLİE KLOSS , NEW YORK , ÜNLÜ STİLİ , TAKIM