04 Eylül 2019

Kaia Gerber'ın Oturaklı ve Aktüel 18. Yaş Stili

YAZI: ZEYNEP GÜR

kaia,gerber

Fotoğraf: Getty Images Turkey 

90'ların ikonik süpermodeli Cindy Crawford'un moda dünyasına bıraktığı güzellik mirası Kaia Gerber geçtiğimiz gün 18. yaşına bastı. Modellik kariyerine şimdiden sayısız başarı sığdıran yeni nesil süpermodel oturaklı ve aktüel stiliyle belli ki parti modunda değildi. 18. yaşını olgun bir stil tavrıyla karşılamayı tercih eden Junior Cindy'nin, siyah crop-top üstü, denim jean'i ve yeşil ipek tişörtü farklı bir stil yönelimine işaretti. Jimmy Choo imzası taşıyan yılan derisi stiletto'ları ise bu yeni stil yönelimini deşifre eden en belirgin parçaydı. 

 
 
 
View this post on Instagram

“business casual”

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Kaia Gerber, her ne kadar yeni yaşını oturaklı ve güvenli parçalarla karşılamış olsa da, stilinde fazla sayıda 'Jenerasyon Z' elementi de saklıydı. Mesela, boncuk askılı omuz çantası tam da Carrie Bradshaw'un yapacağı tarzda bir seçimdi. Ayrıca Gerber'ın renkli camlı güneş gözlükleri de yine gücünü 2000'lerden almakla meşguldü.

Henüz 18 yaşında olmasına rağmen şimdiden Chanel, Valentino, Miu Miu, Prada ve Alexander Wang podyumlarına Cindy Crawford'un şöhret mirasını taşıyan Kaia'nın anbean değişkenlik gösteren stil evrimini takipteyiz!

ETİKETLER: KAİA GERBER , ÜNLÜ STİLİ , CİNDY CRAWFORD