10 Ocak 2019

Irina Shayk'ten Arabadan Süpermodel Gibi İnme Dersi

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Irina Shayk

Fotoğraf: James Devaney/GC Images

Irina Shayk'in 76. Altın Küre Ödülleri'nde giydiği gold Versace elbiseyi hala konuşuyoruz. Derin yırtmacı ve kavalyesi Bradley Cooper ile gecenin en çok dikkat çeken ismiydi hiç şüphesiz. 2019 Golden Globe Awards'u geride bıraktık ama Shayk'in stilindeki kırmızı halı etkisi hala devam ediyor. Sebebi belli: Cooper için 'A Star is Born' filmiyle birlikte açılan ödül sezonu. İkili bu kez de New York'ta düzenlenen The National Board of Review Annual Awards'un galasına katılıdı. Korkarız yine Bradley Cooper'dan istemsiz bir şekilde rol çalarak hem de!

Versace

Fotoğraf: Versace

Baştan ayağa Versace giyen Shayk'in kombini Resort 2019 koleksiyonunda yer alan parçalardan oluşturulmuş. Kombinindeki blazer ceket elbise ve bere ilk anda göze çarpan iddialı tasarımlardan. Shayk, Versace lookbook'undaki maskülen hava yerine kendi seksapelini ön plana çıkarmış. Bu da kendi vücudunu ne kadar iyi tanıdığını gösteriyor. 

Kusursuz görünümünün dışında manşet olmayı hak eden başka bir detay daha var: Araçtan inişi. Hayal edin. Yılın etkinliğine gidiyorsunuz. Mekanın önündesiniz ve araçtan iner inmez tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsunuz. İşte Shayk tam da bu noktada devreye giriyor. Bir bacağını hafifce kaldırışı, çantasını en zarif haliyle elinde tutuşu ve tek bir kötü fotoğraf vermemesi... Özetle, Shayk hepimize bir araçtan nasıl inilmesi gerektiğinin dersini veriyor. 

Irina Shayk'ten Süpermodelliğin 5 Kuralı

ETİKETLER: IRİNA SHAYK , VERSACE , ÜNLÜ STİLİ