13 Şubat 2019

Hailey Baldwin'in Zadig & Voltaire Ceketinin Perde Arkası

YAZI: ZEYNEP GÜR

19-02/12/haileybaldwin_01-1550001643.jpg

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Geçtiğimiz günlerde Zadig & Voltaire defilesine giderken görüntülenen Hailey Baldwin'in fosforlu pembe aşımına uğrayan takım elbise tavrı en yeni formülüyle karşınızda. New York sokaklarını optimist pembeye bulayan ünlü süpermodel, konfor alanından uzaklaştırdığı ekose desenini maceraperest bir stil oyununa davet ediyor. Zadig & Voltaire takım elbisesiyle raks eden şeker pembesi boğazlı kazağı, maskülen hatlı stiline Barbie efekti katıyor. Hailey Baldwin'in dökümlü parçalara olan düşkünlüğüne ne de olsa aşinayız; rahatına düşkün ekose pantolonu da bu stil yapbozunun bir parçası olsa gerek! IMG modelinin güçlü bir duruşun altını çizen feminen stiletto'ları ise stilisti Maeve Reilly'nin tercihi. 

hailey baldwin

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Hailey Baldwin'in konuşkan blazer ceketinin perde arkası ise bir hayli sürprizli: "Zadig jacket, Fashion Show 19-20, Zadig & Voltaire, established 1997". Ünlü süpermodelin şeker pembesi kazağıyla flörtöz makyajının arkasında makyaj artisti Robert Sesnek var. Hailey'nin makyajında iyimser tonları ön plana çıkarmak istediğini söyleyen Robert Sesnek'in tercihi ise Pat McGrath'ten yana.

Artık podyumlardan çok, front-row'larda öncü stiliyle gördüğümüz Hailey Baldwin'in bir sonraki stil hamlesi için sabırsızlanıyoruz!

ETİKETLER: HAİLEY BALDWİN , HAİLEY RHODE BİEBER , ZADİG & VOLTAİRE , ZADİG& VOLTAİRE