08 Ağustos 2019

Hailey Baldwin'in Jacquemus Takım Oyununa Sonradan Dahil Olanlar

YAZI: ZEYNEP GÜR

jacquemus,hailey,baldwin

Fotoğraf: SplashNews.com

Cesur atılımlar Hailey Baldwin'den sorulur. Basit bir tişörtün bile onun üzerinde adeta bir superstar item'a dönüşmesi an meselesi. Stil oyununda sık sık oversize silüetlere ve combo takım oyununa yer veren ünlü süpermodel, geçtiğimiz günlerde bu stil alışkanlığına Jacquemus'ü ekledi. Ve kendisi Jacquemus'ün 2020 İlkbahar/Yaz kreasyonunu üzerinde sergileyen ilk kişi oldu. 

jacquemus,hailey,baldwin

Fotoğraf: GoRunway

22 yaşındaki stil gurusu, Jacquemus'ün 2020 İlkbahar/Yaz koleksiyonuna ait unisex bir takım oyunuyla karşımıza çıktı. Los Angeles'ın geniş caddelerine Jacquemus'ün lavanta kokulu pembe halısını seren Hailey Baldwin, bebek mavisi tonlarındaki takım elbisesiyle kendi Parizyen duruşunu sergiledi. Keskin omuzlar, haddini aşan ölçüler ve biraz da feminen notalar; Hailey Baldwin'in akışkan stilinin kadrosu girildi!

Baldwin'in stilisti Maeve Reilly'nin de bu görünümün arkasında parmağı var elbette. Ünlü süpermodelin Jacquemus takım oyununa yeniden bir göz atalım isterseniz; Baldwin, yüksek topuklu bir ayakkabıyla feminen bir duruşa imza atabilirdi, fakat Off-White x Nike iş birliğinin ürünü mavi sneakerları? İşte bu farklı bir yaklaşım. Ve tabii beyaz tişörtü de... Celine gözlükleri ise ünlü süpermodelin cinsiyetsiz stilindeki en feminen detaylardan biriydi. 

Hailey Baldwin'in Stilindeki 3 Hit Parça:

 

 

ETİKETLER: JACQUEMUS , HAİLEY BALDWİN , HAİLEY RHODE BİEBER , ÜNLÜ STİLİ , TAKIM ELBİSE