01 Şubat 2020

Charlize Theron'ın Dior Dengeli Stili

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Charlize Theron

Fotoğraf: Getty Images/Dior

Maksimalist trendlere mesafeli yaklaşan, söz konusu stil ise her daim kusursuz bir denge arayanlar Charlize Theron'ın en güncel Dior tercihlerini masaya yatırmaya ne dersiniz? 92. Oscar Ödül Töreni öncesinde düzenlenen öğle yemeği davetine Dior 2020 Pre-Fall koleksiyonundan bir kıyafetle katılan Theron dengeli, risksiz ama güçlü duruşuyla dikkat çekiyor.

Beyaz kısa kollu gömleği, beyaz çizgili siyah eteği, ince topuklu bilekten bağlamalı sandaletleri ve elinde tuttuğu desenli clutch çantasıyla abartısız ve karizmatik bir stil formülü sunuyor Theron. Üstelik seçtiği parçalar kısa saçları ve maskülen tavrıyla birleşince Brigitte Niedermair'nin fotoğrafladığı Dior 2020 Pre-Fall lookbook'undan fırlamış gibi bir hava oluşturuyor. 

Theron'ın görünümünü gösterişsiz ve iddiasız bulanlar için koleksiyonun temel fikrini hatırlatmakta fayda var. Bu koleksiyonu oluştururken "Moda politiktir. Moda tutkudur!" diyen, hatta giymeyi seçtiğimiz her elbiseyle birlikte pozisyon aldığımızı düşünen kreatif direktör Maria Grazia Chiuri genelgeçer şıklık tanımına yeni bir öneri sunuyor aslında: Üzerinizdeki kıyafetler kadar taşıdığınız, ilettiğiniz aracı olduğunuz etkili mesajlarla da şık olabilirsiniz! 

 Charlize Theron'ı Daha Çok Sevmek için 5 Neden 

ETİKETLER: CHARLİZE THERON , DİOR , DİOR 2020 PRE-FALL , MARİA GRAZİA CHİURİ