06 Şubat 2019

Bordolar Kraliçesi Anna Wintour'dan Al Haberi

YAZI: ZEYNEP GÜR

ANNA WINTOUR

Fotoğraf: Felipe Ramales / SplashNews.com

O sadece defilelerin ön sıralarını değil, sokak stilinin de ön sıralarını mesken tutan bir stil ikonu. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla New York'ta yemek yedikten sonra mürdüm tonlarındaki deri ceketi, kahverengi çizmesi ve optik illüzyonlu elbisesiyle radarımıza yakalanan Anna Wintour'un ikonik stilinin alt yazısı: Yaş aldıkça modayı kucakla!

Anna Wintour'un alametifarikası siyah çerçeveli Chanel gözlüklerini bu defa gözlerinde göremesek de, milim şaşmayan küt saçları yine her zamanki gibi yerli yerinde. Editörler kraliçesinin bordonun mesafeli ve soğuk duruşundan güç alan ikonik stilini masaya yatırdık. 

3 Adımda Anna Wintour'un Bordo Manifestosu:

1. Stilinizde "B planı" mutlaka olsun! Stil üniforması haline getirdiğiniz kurtarıcı parçalar, saç kesimleri, geniş çerçeveli kamuflaj gözlükleri... Üniformalar er ya da geç giyen kişiye adapte olurlar. Bunları biz söylemiyoruz, Anna Wintour söylüyor!

2. Özünüze sadık kalarak stilinizi sık sık güncellemeyi ihmal etmeyin. Sürekli olduğu yerde sayan, kendini tekrar eden bir giyim tarzıyla Anna Wintour seviyesine nasıl erişilebilir ki?

3. Kendi stilinizi yaratın. Farklı olmak gibisi yok!

ETİKETLER: ANNA WİNTOUR , ÜNLÜ STİLİ