27 Kasım 2015

Vogue Türkiye Editörleri Black Friday için Seçti

DERLEYEN: YONCA KARATOPRAK

Vogue Türkiye editörleri, alışveriş tutkunlarının merakla beklediği Black Friday için favori 10 ürününü seçti.

Ece Öğütoğulları, Yardımcı Moda Editörü 

Wishlist'imi 70'ler ele geçirmiş durumda! Kadife bu aralarki takıntım. Bol paçalar, maskülen ceket ve paltolar asla bıkmayacağım parçalar. Kısa topuklu parlak ayakkabıları denemek için sabırsızlanıyorum!

Beril Türkmen, Alışveriş Editörü 

Black Friday, yılın en güzel zamanı! Alışverişi bu zamana kadar askıya almıştım, şimdi kaldığım yerden devam edebilirim. Havalar çok soğuksa armalı Outkast People kürk ceketim, eğer daha ılıksa kırmızı Academia deri biker ceketim bana eşlik edecek. Aksesuarlarda ise altın rengine gardırobumun kapıları sonuna dek açık. Maskülen detayları feminen aksesuarlarla eşleştirmek benim için keyifli bir oyun. Black Friday’de de, bu oyunum için yeni parçalar toplamak ilk hedefim!

Aydan Sıvacı, Moda Asistanı 

Yazdan kalma psikolojimle koyu kış renklerine hala adapte olamıyorum. Bu yüzden Black Friday listem kısa zamanda indirime girmesini dilediğim açık renkli ürünlerle dolu. Favorim ise çiçekli Valentino botlar.

Valerie Dayan, Güzellik Editörü 

Parti ayı hoşgeldi! Bu aralık, küçük bir değişiklik yapıp gözlerime hatırı sayılır miktarda parıltı uygulamayı hedeflediğimden, alışveriş listem olabildiğince yalın, desensiz ve içinde bir tutam maskülenlik barındıran parçalardan oluşuyor. Özellikle Rosie Assoulin, Jacquemus ve Maryam Nassir Zadeh'nin kış koleksiyonları favorilerim. Şu sıralar unisex parfümler listemin favorisi olan Aesop Tacit ise yalınlık ve ışıltı karışımı hayal dünyamın mükemmel arka fon kokusu. 

En çarpıcı 5 Black Friday indirimi için tıklayın

ETİKETLER: BLACK FRİDAY , ONLİNE ALIŞVERİŞ