26 Kasım 2015

En Çarpıcı 5 Black Friday İndirimi

YAZI: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

Yılın en büyük indirim günü için yalnızca saatler kaldı! Birçok online mağaza, şimdiden birbirinden çarpıcı fırsatlarla karşımızda. İşte online alışveriş meraklılarının Black Friday ve onu takip eden ilk pazartesi gerçekleşen Cyber Monday'de yakın markaja alması gereken indirim fırsatları.

Black Friday alışveriş indirim fırsatlarıFotoğraf: Getty Images Türkiye 

1. Nasty Gal

İnternet galaksisinin en popüler online mağazalarından Nasty Gal, Black Friday için geri sayımı neredeyse bir hafta öncesinden başlattı. Siyah renkli tüm parçaların yüzde otuz indirime girmesi, Nasty Gal'in kendine has espri anlayışını açık ediyor. Online mağazanın Türkiye'ye gönderim ücreti 15 Dolar.

2. Unif

Amerikalı marka Unif, karanlık ve havalı parçalarıyla farklı olanın peşinden gidenler için doğru adres. Üstelik Black Friday şerefine online mağazadaki tüm parçalarda yüzde altmışa varan sağlam indirimler var! Bu fırsattan yararlanmak isteyen kullanıcılarından özel bir promosyon kodu talep etmeyen Unif'in Türkiye'ye gönderim ücreti 18 Dolar.

3. Barneys New York

Lüks alışverişin en popüler online destinasyonlarından Barneys New York, Black Friday fırsatları kapsamında Narciso Rodriguez'den Isabel Marant'a, Rick Owens'dan Balmain'e prestijli tasarımcıların parçalarını yüzde kırk indirimle satışa sunuyor.

4. Shopi go

Black Friday fırtınası, yalnızca yurt dışındaki online mağazalarda esmiyor. Iro, Osklen, American Retro, Gat Rimon ve MM6 başta olmak üzere cool markaların buluştuğu Shopi go'daki yüzde seksene varan Black Friday indirimi, 30 Kasım'a dek devam edecek.

5. ASOS

Türkiye'ye ücretsiz gönderim yapan ASOS'un Black Friday fırsatları, Salı sabahına dek devam ediyor. Alışverişinizi sonlandırırken CYBER promo kodunu girerek, tüm ürünlerde anında yüzde yirmi indirimi yakalayabilirsiniz. Wildfox, DKNY, River Island ve Nike, ASOS'ta online alışveriş meraklılarını bekleyen markalardan yalnızca birkaçı.

 

Hayatınızı Kolaylaştıracak 5 Online Alışveriş Tavsiyesi

İnternet üzerinden alışverişi kolaylaştıran ve daha avantajlı hale getiren püf noktalarını sıraladık.

 

ETİKETLER: ONLİNE ALIŞVERİŞ , BLACK FRİDAY