17 Eylül 2016

Stranger Things'in Yıldızları Winona Ryder ve Millie Bobby Brown NYFW'de

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

Winona Ryder

Fotoğraf: Getty Images Turkey

90’ların it-girl’ü oyuncu Winona Ryder’ın televizyon dünyasına döndüğü Netflix serisi kısa bir sürede seyirciyi ekrana kitledi. Ekranların yeni obsesyonu "Stanger Things" New York Moda Haftası’nı da pas geçmeyerek etkisi altına aldı. Salı günü Pier76’da İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonunu sunan Coach 1941, koleksiyonun yanı sıra ön sıra konuklarıyla da ilgiyi üzerine topladı. Stranger Things dizisinin başrol oyuncularından Hollywood’un kült yüzü Winona Ryder ve 12 yaşındaki yeni yetenek Millie Bobby Brown ön sıradaki yerlerini aldı.

Winona Ryder

Fotoğraf: @milliebobby_brown

Z jenerasyonunun yetenekli yüzlerinden Brown, dizide oynadığı Eleven karakteriyle oyunculuk yetenekleri kanıtlarken Instagram hesabında da stildeki tavrını ortaya koyuyor. Kişisel stiliyle radarımıza takılan Eleven ön sırada saten, pembe bomber ceketi ve multi-desenli elbisesiyle göz kamaştırdı. 90’ların stil ikonu Winona Ryder’ın korumasındaki Brown da yeni nesil it-girl’e dönüşecek mi ön görmek çok kolay değil, ama tüm ihtimaller bunu gösteriyor.

Winona Ryder

Fotoğraf: @altuzarra

New York Moda Haftası’ndaki tuhaf şeyler sadece Coach 1941 şovunda gerçekleşmedi. Yalnızca televizyon dünyasını değil, moda dünyasını da etkisi altına alan dizi seriye birkaç markanın şovunda minik referanslarla rastladık. En dikkat çekici örneklerden biri de Altuzarra’nın sosyal medya üzerinden duyurduğu şovunun imaj tasarımının "Stranger Things" ile benzerliği oldu. Ekranların yeni takıntısı Stranger Things dizisinin moda dalgasındaki devamı ve başrol Millie Bobby Brown'un öngördüğümüz it-girl günlerini heyecanla bekliyoruz. 

ETİKETLER: COACH 1941 , 2017İLKBAHARYAZ , NEW YORK MODA HAFTASI , WİNONA RYDER , MİLLİE BOBBY BROWN