25 Temmuz 2016

Stil Star: Modern Feminen Jaime King

EDİTÖR: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

jaime king

Fotoğraf: Getty Images Turkey

90’lı yıllarda podyumun tozunu attıran Jaime King, yükselişe geçen oyunculuk kariyeri ve modern feminen stiliyle yeniden gündemde. Geçtiğimiz haftalarda tanıttığı çocuk giyiminde cinsiyeti vurgulamayan koleksiyonuyla işleri arasına tasarımcılığı da ekleyen otuz yedi yaşındaki King’in karakterli görünümlerinin sırrı alışkanlıklarında gizli.

 jaime king

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kırmızıya Kırmızı

Güzel oyuncu, kırmızı halı stilini kalıpları kıran cesur kırmızılarla farklılaştırmayı seviyor. Los Angeles’da gerçekleşen bir davete Çinli tasarımcı Huishan Zhang imzalı dantelli elbiseyle katılan King’e kırmızı halıda iki yaşındaki oğlu James eşlik etti.

jaime king

Fotoğraf: Getty Images Turkey 

Renkli ve cesur görünümlerini ışıltılı aksesuarlarla tamamlamayı alışkanlık haline getiren King, yüksek sesli mücevherleri seviyor.

jaime king

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Ferah Romantik

Yakın geçmişteki stil kronolojisine bakıldığında, King’in uçuşan dokular ve bohem detaylara karşı bir zaafı olduğu aşikar. Kozmetik markası Colourpop
için hazırladığı kapsül koleksiyonun davetinde ipek Peter Pilotto elbisesiyle katılan oyuncu, sımsıkı topuzu ve yaz ruhuna ayak uyduran makyajıyla hem ferah, hem romantik.

ETİKETLER: STİL STAR , JAİME KİNG