05 Nisan 2016

Podyumdan Sokağa: Skinny Scarf

EDİTÖR: BUĞU MELİS ÇAĞLAYAN

Podyumdan sokağa transfer olan skinny scarf, sezonun en iddialı aksesuarı yarışında ipi göğüsledi. Uygulanması kolay olan bu trend, detaylı gömleklerden baskılı tişörtlere her parçaya hızlıca uyum sağlıyor, küçük bir dokunuşla tüm gardırobunuzu sezona hazırlıyor. İncecik duruşu işlevselliği geri plana atsa da, formun yarattığı etki bu kez fonksiyonelliği unutturacak türden.

stil

Elena Perminova

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Sürüden ayrıl

Çoğunlukla siyah renkte karşımıza çıkan sezonun hit aksesuarı, farklı ton ve desenlerle boyut değiştiriyor. Kate Moss kısa ve desenli skinny scarf'ını kovboy şapkası ve zımbalı ceketiyle Western stiline uyarlarken, Elena Perminova'nın bej skinny scarf'ı kusursuz bir uyum yakaladığı ekose takımıyla onu kolejli bir kıza dönüştürüyor.

stil

Kate Moss

Fotoğraf: Getty Images Turkey

 Anja Rubik: Paris sokaklarında maskülen minimalizme göz kırpan Anja Rubik, skinny scarf'ın çekim kuvvetine karşı koyamayanlardan. Polonyalı modelin, bu parçanın yıldızını parlatan Chloe 2016 Sonbahar/Kış şovunda yürüdüğünü de hatırlatalım.

stil

Anja Rubik

Fotoğraf: Getty Images Turkey 

Alexa Chung: Tek tarafı uzun bırakıp boynunu saran bağlama stiliyle fotoğraflanan Alexa Chung, son dönemde imzası haline gelen skinny scarf’ını leopar desenli ceketi ve jean pantolonuyla tamam.

stil

Alexa Chung

Fotoğraf: Getty Images Turkey

ETİKETLER: ELENA PERMİNOVA , ALEXA CHUNG , ANJA RUBİK , KATE MOSS , TREND , 2016İLKBAHARYAZ