29 Mayıs 2016

Louis Vuitton Resort 2017 Hakkında Bilmeniz Gerekenler

DERLEYEN: İNAN KIRDEMİR

Yüksek modanın devleri, Resort 2017 defileleriyle çıktıkları dünya turunda, sadece anlattıkları hikayelerle değil mekan tercihleriyle de yeni moda masalları yazmaya devam ediyor. Chanel'in Küba'daki özgürlük durağından sonra, Louis Vuitton da Resort 2017 rotasını Rio de Janeiro'ya çevirdi.

Aylardır beklediğimiz defile, dün Niterói Çağdaş Sanat Müzesi’nde gerçekleşti. Nicolas Ghesquière'in hep ileriyi gören vizyonu hepimizin malumu. Louis Vuitton'un ihtişam DNA'sına bir doz fütürizm eklediğinden bu yana, markanın dinamikleri de değişti. Sonbahar/Kış 2016 defilesinde geleceğe adım atmayı başaran Louis Vuitton kadını, bu sefer geleceğe ışınlanmaya hazır. Peki, gelecekte bizi neler bekliyor? Louis Vuitton'un başka bir gezegenden bildirdiği trendler, ne anlam ifade ediyor? Ön sıranın yıldızlarından koleksiyon detaylarına, Resort 2017 defilesinin mesajlarını deşifre ediyoruz. 

Louis Vuitton Resort 2017

ETİKETLER: NİCOLAS GHESQUİERE , RİO DE JANEİRO , NİTERÓİ ÇAĞDAŞ SANAT MÜZESİ , LOUİS VUİTTON , RESORT 2017 , VOGUEİNSTAGRAM , 2017RESORT