LIVING
LIVING

28 Temmuz 2021

Güne Havuzda Başlayın

Odanızdan bir adım atıp kendinizi serin sulara bırakmak ister misiniz? Titanic Deluxe Bodrum’un özel havuzlu swim-up odalarıyla tam da bu keyfi yaşamak mümkün.

Titanic Bodrum

Tatile çıkmak ve sevdiklerinizle bir arada olmak için ideal zamanlar. Tatilinizi keyif içinde ve izole bir şekilde geçirmeyi tercih ediyorsanız, rotanızı Titanic Deluxe Bodrum’a çevirebilirsiniz. Otelin swim-up odalarında, kendi terasınızdan girebileceğiniz özel havuzda tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz. Tamamen sedir ağacı ile döşenmiş havuza doğrudan erişimi olan swim-up odalar ve balkonunda jakuzisi olan exclusive swim-up odalarda tam anlamıyla kişiye özel bir deneyim sunuluyor. Bodrum’un mistik havasına hâkim bu odalar, sağladığı konfor ile aradığınız dinlenme ortamını sağlıyor. Havuz keyfinden sonra denizin tadını çıkarmak isterseniz bölgenin en uzun sahiline sahip, ısınmayan doğal beyaz deniz kumlu plajı da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Ormanın içinde, doğanın huzur verici sesleri eşliğinde dinginlik sağlayan hamak alanı ise dinlenme ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak nitelikte.

Titanic Bodrumİyi bir tatilin olmazsa olmazı tabii ki lezzetli yemekler... Dünyaca ünlü alakart restoranlarını ödüllü şeflerin yönettiği Titanic Deluxe Bodrum’da her damak tadına hitap eden lezzetler sizleri bekliyor. Türk mutfağını Avrupa’ya tanıtan Hasır, Uzak Doğu’nun egzotik lezzetlerini sunan Nori, steakhouse restoranı Beef Grill Club ve en taze deniz ürünlerini bulabileceğiniz Begonvil Restoran bu yaz yenilenen yüzleriyle yeni mekânlarında misafirlerini ağırlamak için hazır.

ETİKETLER: VOGUE TÜRKİYE , TİTANİC DELUXE BODRUM