LIVING
LIVING

28 Ağustos 2021

Goop ile Serin Mavi Sulara Yolculuk

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

goop cruise

Getty Images

Gwyneth Paltrow markası Goop’u kurduğunda takvimler 2008 yılını gösteriyordu. Şirket sağlık, seyahat ve beslenme başlıklarında bilgi vermeyi amaçlayan bir haftalık bültenden, sağlıklı yaşam markasına dönüşerek bugüne geldi. Site kimi zaman hem içerikleriyle hem de satışa sunulan ürünler nedeniyle eleştirilse ve tartışmalara neden olsa da günümüze kadar gelmeyi başardı.

Şimdi de Goop Cruise’un uzun bir aranın ardından yeniden mavi sulara açılacağı duyuruldu. Celebrity Cruises ile işbirliğine giden marka, bu sonbaharda egzersizler ve farkındalık seansları gibi tekliflerle her yönden sağlıklı yaşamı teşvik etmeyi amaçlayan yolculuklara ev sahipliği yapacak.

Dört Karayip sağlıklı yaşam gemisi, aralarında uzmanların da olduğu bir ekiple yolcuları ağırlayacak. Yapılan basın açıklamasına göre beş sağlık uzmanı yolcularla birlikte yola çıkacak ve onlara 'bugünün modern yolcusunun duygusal, fiziksel ve ruhsal ihtiyaçlarını' nasıl karşılayacağını öğretecek. Paltrow yolculuklara dahil olmasa da Goop ruhuyla misafirlerini ağırlamaya çalışacak.

Celebrity Cruises bu işbirliğini, “Modern yaşam tarzı markası Goop ile ortaklığımızı sürdürmekten heyecan duyuyoruz” şeklinde bildirirken, Gwyneth de pandemi nedeniyle daha önce ertelenen yolculukların geri dönüşünü Instagram üzerinden duyurdu.

Gösterişli bir Celebrity Cruises gemisi, ilk yolculuk için 9 Ekim'de Miami'den yola çıkacak.

ETİKETLER: GOOP , GWYNETH PALTROW