LIVING
LIVING

22 Ağustos 2021

Egzotik Bahçelerden Deniz Kıyısına

divan bodrum

Kuş seslerinin eşlik ettiği bir sabaha uyanıp egzotik bahçelerden geçerek soluğu denizin kıyısında alıyorsunuz. Hava ılık, gökyüzü sakin… Uzak hayallerden bahsetmiyoruz, bu deneyim çok yakınınızda, Divan Bodrum’da. 

Yılların deneyimini geleceğe dönük yeni yüzüyle harmanlayan Divan Bodrum, bu yıl beş duyuya hitap eden konseptiyle yeni bir yolculuğa yelken açtı. Bodrum’un en köklü otellerinden biriyken mimarisini metro dokunuşlara eşlik eden yalınlıkla birlikte sunarak uzak ada ülkelerinin ambiyansını hissettiren yeni yaklaşımıyla misafirlerini karşıladı. 

divan bodrum

The New Chapter diyerek tamamen yenilenmiş yüzüyle huzurlu bir deneyime davet eden otel, 65 yıllık Divan kültüründen ödün vermeden yeniliklerin kapısını ardına kadar açtı. 

Türk ve dünya lezzetlerinden farklı seçeneklerin bulunduğu mutfakta deniz mahsülleri size kendinizi kıyı Avrupa’sında hissettirebilir, artizan tatların eklendiği kokteyller beklenmedik çağrışımlar yaratabilir. 

divan bodrum

Sağlıklı yaşam yaklaşımının da konsepte dahil olduğu Divan Bodrum’da Code Lotus işbirliğiyle mindfulness, ayurvedik detoks, sürdürülebilir sağlık sohbetleri gibi konulara odaklanmak mümkün olacak. 

Yıl boyunca açık kalarak misafirlerini ağırlamaya devam edecek otel deneyimsel gastronomi etkinliklerinden happy hour’lara, iyi yaşam bulumlarından huzurlu bir dinlenme tatiline keyifli zamanlar vadediyor. 

ETİKETLER: DİVAN BODRUM