LIVING
LIVING

17 Eylül 2021

Ayrıcalıklı Bir Deneyim

Bodrum ve Bitez koyları arasında gizlenmiş, Conde Nast Traveler Okuyucuların Tercihi Ödülleri kazanmış Caresse a Luxury Collection Resort & Spa Bodrum, yeni ve eşsiz bir deneyim sunmak için sonbaharda da misafirlerine kapılarını açıyor.

Caresse Bodrum

Caresse Bodrum, Premium oda servis ve hizmetleri, kendine ait plajı, kişiye özel kullanım fırsatı yaratan misafir ve gruplara ait özel iskeleleri, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans, otel oda ve tekne kiralama opsiyonları ile izole ve güvenilir tatilin yegâne adresleri arasında yer alıyor.

Caresse Bodrum

Eşsiz deneyimlerini daha özel kılmak için marka iş birlikleri ile ezber bozan Caresse Bodrum, sahilinde Barbarossa Restaurant ile Yunan, Buddha- Bar Beach ile Asya mutfağı rüzgarları estiriyor. Dünyanın en büyük ve prestijli İtalyan yat üreticisi Azimut Yachts ise Caresse Bodrum’daki tekne tutkunlarına özel fırsat ve ayrıcalıklar sunuyor.

Caresse Bodrum

Misafirlerinin ayrıcalıklı bir deneyim yaşaması için her detayı düşünen Caresse Bodrum, Tıp ve Ayurvedik Dr. Buğra Öktem ile yaptığı iş birliği ile Dharma Detoks Klinik’te misafirlerine sonbahara özel programlar sunmaya hazırlanıyor. İnsan mutluluğu ve sağlığını fiziksel ve ruhsal bütünlük içerisinde değerlendiren Dr. Öktem, bilgi birikimini Caresse Bodrum’un pozitif atmosferi ile birleştirerek detoks, spa, doğa aktiviteleri, ayurvedik eğitimler ve yoga çalışmalarını kapsayan programlar hazırlıyor.

Caresse Bodrum

Caresse Bodrum, premium hizmetleri, bünyesinde bulundurduğu lüks markaları ve iş birlikleri ile her detayı düşünülmüş bir tatil için en doğru adres.

Caresse Bodrum

ETİKETLER: CARESSE BODRUM