19 Mayıs 2019

Caresse Bodrum'un Yeni Gözdesi Buddha-Bar Beach

YAZI: ZEYNEP GÜR

buddha bar

Bodrum'un bohem ruhlu destinasyonlarından Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, bu sene Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Haziran'dan itibaren Buddha-Bar Beach ile seçkin misafirlerine şık bir restoran ve konsept bar deneyimi sunuyor. 

Caresse Bodrum'da konumlanan Buddha-Bar Beach'in, global şeflerin özel dokunuşlarıyla şekillenen Asya ve Akdeniz mutfaklarından aldığı ilhamla şekillenen füzyon menüsü, misafirlerini gastronomik bir serüvene davet ediyor. Uzak Doğu menüsünden Ceviche'ye kadar taze deniz ürünleri ve eşsiz lokal lezzetler peşine düşen Buddha-Bar Beach, bu yazın popüler duraklarından biri olmaya şimdiden aday. Ayrıca, deneysel aromalar ve egzotik baharatlardan oluşan kokteyl menüsü de damak zevkinizi bir üst seviyeye taşımaya kararlı. 

buddha bar

Buddha-Bar Beach'in misafirlerine sundukları sadece zengin bir menüyle sınırlı değil elbette. Caresse Bodrum'un beyaz kumlarında tropikal kokteylinizi yudumlarken, arka fonu dolduran lounge ve house tınıları, Buddha-Bar Beach deneyiminizi bir üst seviyeye taşıyacak.

Caresse Bodrum'un yeni gözdesi Buddha-Bar Beach, hem miksoloji alanındaki lezzetli teklifleri hem de güçlü eğlence kozuyla yazın en popüler life-style destinasyonlarından biri olacak, bizden söylemesi!  

ETİKETLER: BUDDHA BAR , CARESSE BODRUM , BODRUM