LIVING
LIVING

29 Nisan 2022

2022 Yazına Ege Esintisi

Swissôtel The Bosphorus

Yaz gelirken hepimizin ruhu çoktan deniz kıyılarına göç etti bile. Yenilenmenin, canlanmanın, deniz ve doğa ile başbaşa kalmanın eşsiz destinasyonlarına çevirirken rotamızı Akdeniz ve Ege'nin birleştiği noktada, onlarca endemik bitkiye ev sahipliği yapan Swissôtel Resort Bodrum Beach ayrıcalıklı bir tatilin kapılarını aralıyor. 

Misafirlerine unutamayacakları bir konaklama deneyimi sunan Swissôtel Resort Bodrum Beach, Ege’ye özgü zarafet ve Alpler’in şıklığından esinlenerek tasarlanan odalarıyla da büyük beğeni topluyor. 

Swissôtel The Bosphorus

Leziz bir yemeğin unutulmaz tadını çıkarabileceğiniz restoranlar da Swissôtel Resort Bodrum Beach'te sizlerle birlikte. Keyifle yudumlanabilecek içerikler ve atıştırmalıklarla Café Swiss, her damak zevkine uyum sağlayacak seçenekleriyle ve kahvaltısıyla misafirlerini ağırlıyor. The Beach Restaurant & Bar ise öğle yemeğinde serin bir köşe arayanların tercihi oluyor. Yûhi Restaurant ise uzak doğu esintilerini Ege kıyılarında arayan misafirler için birbirinden lezzetli seçenekler sunuyor.

Swissôtel The Bosphorus

Swissôtel Resort Bodrum Beach’in teras katında bulunan ve Slow Food akımından esinlenilerek hazırlanan, tamamen taze ve mevsimsel ürünlere yer verilen özel menüsüyle hizmet vermekte olan Brezza Restaurant’ta da misafirlerine İtalya’nın bölgesel çeşitliğiyle oluşturulan ve farklı tatların harmanlandığı bir İtalyan deneyimi yaşatılıyor. Bu lezzet ve huzur dolu yolculuğa Turgutreis’in eşsiz gün batımı da eklendiğinde misafirlere yalnızca unutulmaz tatillerinin tadını çıkarmak kalıyor.

ETİKETLER: SWİSSÔTEL RESORT BODRUM BEACH