EN VOGUE
EN VOGUE

23 Aralık 2021

Yeni Yılda Daha Güçlü, Daha Aktif

Yeni bir yıla girmenin heyecanı hepimizi sardı. Yeni başlangıçlar, umutlar ve çok daha önemlisi sevdiklerimizle geçirebileceğimiz harika zamanlar bizi bekliyor. Yeni yıl için geri sayım başlarken teknoloji tutkunlarını mutlu edecek seçimler ile sevdiklerinizle aranızdaki bağlantıyı artırabilirsiniz. 

huawei
Huawei akıllı saatler ile yeni senede kendinize verdiğiniz sağlık ve iyi yaşam sözlerinizi tutmanız çok daha kolay. Kalp atışı izleme özelliği havuzda yüzme ve ip atlama gibi hızlı değişen kalp atış hızı senaryolarında bile mükemmel bir şekilde nabız takibi yapabiliyor. Huawei Watch GT 3 ayrıca kapsamlı bir sağlık yönetimi için sürekli, gerçek zamanlı ve doğru SpO2, uyku, stres ve adet döngüsü izleme özellikleri sunuyor. İçeriğindeki egzersiz modları ile de size kendi kişisel antrenörünüz olma şansını veriyor. Üstelik , AI Running Coach ile antrenman gelişiminizi de takip edebilmenize olanak tanıyor. Daha fazla bilgi almak için yeni saat teknolojisini buradan inceleyebilirsiniz. 

huawei

 

Telefonlar artık teknolojik bir uzvumuz gibi günün her saatinde bizimle yer alıyor. Sadece iletişimde kalmaktan fazlası çok uzun zamandır akıllı bir telefondan beklentimizi aşıyor. Telefonlarımız artık eğlence araçlarımız, kişisel asistanlarımız, iş hayatımızın en önemli parçası ve elbette en güzel anlarımızı kaydetmek için harika birer araçlar. Yüksek kaliteli fotoğraflar çekmek için yüksek ışık hassasiyetine sahip Huawei Nova 9, ultra geniş açılı kamerası ve dijital gürültüyü azaltan yeni algoritmasıyla günün her saati harika görünen fotoğraflar çekmeye olanak tanıyor. Stilimizle birlikte bizim bir tamamlayıcımız olan telefonlar yıldız mavisi ve gace yarısı siyahı renkleriyle de güçlü birer aksesuar olarak görünümü tamamlıyor. İncelemek için sizi buraya alalım. 

huawei

Bir kadının çantasının vazgeçilmezi günün her anında onu tazeleyip güçlendirecek rujuysa, teknoloji tutkunu bir kadının da favorisi Huawei FreeBuds Lipstick. Dikkat çekici görünümüyle performans ve estetiği birlikte sunan kulaklıklar, çevresek gürültüyü etkileyerek mükemmel sesi size ulaştırmak için hazır. Altının lüks hissi ve siyahın gizemiyle sunulan FreeBuds Lipstick'i buradan inceleyebilirsiniz. 

 

ETİKETLER: HUAWEİ