EN VOGUE
EN VOGUE

23 Eylül 2021

İçerik Tasarımcılarının Radarında

 

msi laptop

 

Son yıllarda dijitalleşen çağın ve dijital mesleklerin etkisiyle, içerik tasarlayanlar sanat eserleriyle eşit seviyede bilgilendiren, eğlendiren ve ilham veren birer Rock yıldızı haline geldiler. Elbette içerik üreticilerin, tasarımcıların ilham vermeye devam etmelerinin en önemli anahtarı içeriklerini kaliteli bir şekilde ortaya koymaları. Tasarımcıların düşlerini gerçeğe çevirmek için MSI Creator Z16 tasarım laptopu şimdiden heyecan uyandırmaya başladı bile.

Tasarımcıların ve içerik üreticilerinin tasarımlarını, işlerini ortaya çıkarırken kullandığı araçlarda aradığı belli özellikler var. Kullandıkları araçlardan belki de en önemlisi, işlerinin mutfağı ise laptopları. MSI Creator Z16 tasarım Laptop’un en önemli özelliği tüm beklentileri karşılayacak donanımlara sahip olması.

 

msi laptop

Taşınabilir boyutta, performanstan ödün vermeyen misyonu ile en yeni üretim teknolojilerinin ve ultra hafif metallerin kullanıldığı laptop Leonardo da Vinci, Vincent Van Gogh gibi ustaların eserlerinde kullandıkları ve estetiğin matematiksel ifadesi olarak bilinen Altın Oran ile tasarlandı.

 

1440 piksel yoğunluğu ve akıcı 120Hz tazeleme oranı ile hazırlanan içeriklerin ekranda nefes kesici bir görünüme ulaşacağı laptopta ekranda görünen renkler gerçek hayat ile birebir aynı.Çoklu noktadan dokunmatik desteği sunan ekranını dilerseniz parmaklarınızla veya ayrıca satın alabileceğiniz 4.096 basınç seviyeli bir sensöre sahip MSI PEN eşliğinde kullanabilir, tasarım olanaklarınızı geliştirebilirsiniz.

msi laptop

Dijitalleşen dünyanın en önemli iki kriteri kesinlikle bağlantı ve hız. Yeni WiFi 6E teknolojisi ve eksiksiz giriş-çıkışlarla her türlü senaryoya hazır MSI Creator Z16 ile bağlantı noktaları eksiz, hızlı veri transferi artık hayal değil. Laptopun belleği ise son teknolojilerle geliştirilerek her türlü içeriği saklamak için tasarlandı.

Hız, bağlantı, bellek, güç… Performans konusunda en iyisini hedefleyen laptop, üreticilerin tasarımlarını hazırladığı çeşitli programların ve uygulamaların en iyi şekilde çalışmasını MSI Center Smart Priority işlevi ile garantileyerek tasarımcıların en sık kullandığı uygulamalara sistem kaynaklarında otomatik olarak öncelik atamasını sağlar ve yazılımı optimum performansta çalıştırır. Şu an için Windows 10 ile geldiği, ancak çok yakında Windows 11'e yükselen yeni sürümü ile kullanıcıya ulaşacağı bilgisini de ekleyelim. 

Eşsiz bir tasarım bilgisayarı olan MSI Creator Z16, Türkiye’de performansı en yüksekte deneyimlemek isteyen içerik üreticilerini bekliyor, buradan inceleyebilirsiniz. 

ETİKETLER: MSI , LAPTOP , MSI CREATOR Z16