METROPOL
METROPOL

29 Eylül 2021

Teen Wolf'un Geri Dönüşü Hakkında Neler Biliyoruz?

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

teen wolf

F: Everret

Re-boot ve re-make çıkışlarının ardı arkasının kesilmediği bu günlerde bir haber de Teen Wolf’tan geldi. Teen Wolf, 2022’de Paramount+’a gelecek olan bir devam filmi ile yeniden ekranlarda olmaya hazırlanıyor. İşte tüm bildiklerimiz.

Tüm kadro geri dönüyor mu?

Hayaller gerçek oluyor ve Teen Wolf ekibi bir araya geliyor. MTV Entertainment Studios, Teen Wolf'un yaratıcısı Jeff Davis ile bir Teen Wolf filmi içeren yeni bir anlaşma yaptığını duyurdu. Davis filmi yazacak ve yürütücü yapımcılığını üstlenecek. Yapılan basın açıklamasına göre, orijinal kadroyla görüşmeler tüm hızıyla devam ediyor. Orijinal kadrodan herkes geri dönecek mi bilinmez ancak Tyler Posey’nin hayat verdiği Alfa Scott McCall'ın geri geleceğine eminiz. Tyler Posey de yeni bir Teen Wolf filminin resmen gerçekleştiğini doğruladı. Posey haberi Twitter hesabından paylaşarak daha fazla Teen Wolf için yalvaran hayranlarının videosunu paylaştı. Video, “Ulumalarınızı duyduk!" diyor ve ekliyor: "Ve uluyarak geri dönüyoruz.”

teen wolfF:MTV

Nasıl bir hikâye izleyeceğiz?

Film, Beacon Hills kasabasında korkunç bir kötülüğün ortaya çıkmasıyla başlayan gelişmeleri anlatacak. Yapılan resmi açıklamada ise şu ifadelere yer verildi: "Beacon Hills'de bir dolunay yükseliyor ve onunla birlikte korkunç bir kötülük ortaya çıkıyor. Kurtlar bir kez daha uluyarak Banshees, Werecoyotes, Hellhounds, Kitsunes ve diğer tüm şekil değiştirenlerin gece geri dönmesini istiyorlar. Ancak yalnızca Scott McCall gibi bir Kurtadam, artık genç değil ama yine de bir Alfa, hem yeni müttefikler toplayabilir hem de şimdiye kadar karşılaştıkları en güçlü ve en ölümcül düşmana karşı savaşmak için güvenilir arkadaşları bir araya getirebilir.”

Teen Wolf filmine ek olarak Jeff Davis'in, Edo Van Belkom’un Wolf Pack kitap serisine dayanan yeni bir dizi geliştireceği ve bu dizide yürütücü yapımcı olarak görev yapacağı da gelen bilgiler arasında.

Ne zaman izleyebileceğiz?

Teen Wolf, MTV'de (2011-2017) altı sezon boyunca yayınlanmıştı. Dizinin takipçileri bir devam sezonu ya da film için çok uzun zamandır beklese de bu bekleyiş sona eriyor diyebiliriz. Teen Wolf filmi 2022'de Paramount+'da vizyona girecek. Ayrıca Teen Wolf'un altı sezonuna ait 100 bölüm, Aralık ayında Paramount+'da yayınlanacak.

 

ETİKETLER: TEEN WOLF