METROPOL
METROPOL

27 Ağustos 2021

Spencer’ın İlk Afişi Yayınlandı

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

spencer, lady diana

Kasım ayında vizyona girecek olan ve Kristen Stewart’ın Lady Diana'ya hayat verdiği Spencer filminden ilk afiş yayınlandı. Pablo Larrain’in yönetmen koltuğuna oturduğu ve senaryosunu Peaky Blinders dizsinden tanıdığımız Steven Knight’ın kaleme aldığı yapım uzun zamandır merakla bekleniyor. Prenses Diana ve Prens Charles’ın Norfolk’taki sarayda geçirdikleri Noel tatilini konu alan yapım aynı zamanda çiftin yıpranan evliliğine ve Diana’nın Kraliyet ailesinden kopuşuna da ışık tutacak. Filmin görselleri de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya devam ederken Spencer’ın ilk afişi de yayınlandı.

Yakında izleyeceğimiz dramatik hikayeyle uyumlu olan bir görselle tanıtılan afişte Kristen Stewart’ın verdiği poz ise geçmiş zamanlardan başka bir unutulmaz kareyi yeniden hatırlamamızı sağladı. 83’üncü Oscar Ödülleri’nde Silver Linings Playbook filmindeki rolüyle En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Jennifer Lawrence sahneye çıkarken talihsiz bir an yaşayarak düşmüştü. Normal zamanda belki çok fazla akılda kalmayacak olan bu olay Lawrence’ın masalsı Dior Couture elbisesi ve zarif siluetiyle birleşince ortaya en ikonik karelerden birini çıkarmıştı. Spencer’ın afişi ilk yayınlandığında ise tüm sosyal medya aynı fikirde buluşarak iki görseli yan yana paylaşmaya başladı. Böylelikle merakla beklenilen Spencer filmi daha vizyona girmeden ilk unutulmaz hamlesini yapmış oldu.

spencer, lady diana

 5 Kasım'da izleyicisiyle buluşacak olan Spencer'ın afişle birlikte ilk fragmanı da yayınlandı. Kristen Stewart'ın Prenses Diana'yı başarılı bir şekilde canlandırdığına dair bize ilk ipuçlarını sunan fragman Diana'nın ikonik parçalarına geniş yer vererek moda dünyasında da oldukça ses getireceğinin sinyallerini veriyor.

 

ETİKETLER: SPENCER , LADY DİANA , KRİSTEN STEWART , JENNİFER LAWRENCE