METROPOL
METROPOL

09 Haziran 2022

Madonna, Madonna'sını Buldu

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Julia Garner

Beyaz perdede Madonna'yı izlemek için sabırsızlanıyoruz ve o en büyük sorunun cevabını öğrenmemize de çok az kaldı. Variety'nin özel haberine göre Ozark ve Inventing Anna gibi yapımlarda izlediğimiz Julia Garner'a pop ikonunu canlandırması için teklif gitti. Yakın kaynaklar onlarca oyuncunun arasında seçilen Garner’ın bu rol için aylardır düşünüldüğünü ve oyuncunun rolü kabul ettiğini de söylüyor. Ancak şu anda anlaşmanın hangi aşamada olduğu belli değil. Rol için düşünülen diğer aktrisler arasında Florence Pugh, Odessa Young ve Alexa Demie 'nin de ismi geçmişti. 

Madonna'nın yönetmen koltuğunda oturacağı filmle ilgili henüz çok fazla bilgimiz yok ancak Madonna daha önce yaptığı açıklamalarda, her zaman hayatının odağında olan müziğin, filmin de merkezini oluşturacağını ifade etmişti. Ekim ayında The Tonight Show Starring Jimmy Fallon'a katılan Madonna, bu filmi yapma nedenini ise "Bir grup insan benim hakkımda filmler yazmaya çalıştı ama hepsi erkekti" diyerek açıklamıştı. Filmin senaryosu ise Diablo Cody ve Erin Cressida Wilson ikilisine emanet olacak.

Madonna, kendi Madonna'sını bulmuş gibi görünüyor. Garner'ın yeni rolü resmi olarak ne zaman açıklanacak merakla bekliyoruz. Eğer resmiyet kazanırsa, daha önce Netflix suç draması Ozark'taki rolüyle iki Emmy kazanan oyuncunun kariyer yolculuğundaki en büyük rol olacak. 

 

ETİKETLER: MADONNA , JULİA GARNER