METROPOL
METROPOL

27 Ocak 2022

John Krasinski Tekrar Yönetmen Koltuğunda

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

22-01/26/screenshot-wwwimdbcom-20220126-10_59_06.png

Fotoğraf: imdb

Pek çoğumuzun John Krasinski’yle tanışması The Office dizisi sayesinde oldu. Zaten onun da oyunculuk kariyerinin profesyonel başlangıcı bu şekilde gerçekleşti. Jim Halpert karakteriyle kendine geniş bir hayran kitlesi edinen Krasinski, sadece aktörlükle değil yönetmenlik ve senaristlikle de ilişkisini yakın tuttu. Hatta The Quiet Place filminde bu üçünü aynı anda gerçekleştirmiş olması, çeşitli ödül ve adaylıkları da beraberinde getirdi.

Şimdilerde ise John Krasinski, If isimli yeni filminin hazırlıklarına başlamış durumda. Bu haber bile başlı başına gayet sevindirici. O zaman bir de kadroya The Office’in ikonik müdürü Michael Scott’ı canlandıran Steve Carell’in dahil olduğunu düşünün. Zira bir çocuğun hayal gücünü yeniden keşfetme yolculuğuna odaklanacak filmin başrolü ona emanet. Ayrıca Krasinki, 2023’te vizyona girmesi planlanan If’in hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenecek.

Carell haricinde kadronun diğer üyeleri de heyecanımızın dozunu artırmayı başarıyor. Niye diye soracak olursanız, Ryan Reynolds ve Phoebe Waller-Bridge dememiz galiba yeterli!

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

John Krasinski (@johnkrasinski)'in paylaştığı bir gönderi

ETİKETLER: JOHN KRASİNSKİ , STEVE CARELL , SİNEMA , THE OFFİCE