METROPOL
METROPOL

20 Haziran 2022

Ayı Paddington Bir Sonraki Macerasına Hazır

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Ayı Paddington

Merakla beklenen Paddington 3'ün artık resmi olarak açıklanmış bir ismi olduğu için Paddington 3 demeyi bırakabiliriz! The Hollywood Reporter'dan gelen yeni bir habere göre, filmin adı Paddington in Peru olacak. Yönetmen koltuğunda Dougal Wilson'u göreceğimiz filmin çekimleri, Londra ve Peru’da gerçekleşecek. Michael Bond'un yarattığı Ayı Paddington karakterini odağına alan ilk iki film hem seyirciden hem eleştirmenlerden övgü toplamıştı.

Ayı Paddington'ı son olarak, Kraliçe Elizabeth'in tahta çıkışının 70. yılı kutlamalarında görmüştük. Yayınlanan kısa videoda, Kraliçe Elizabeth Buckingham Sarayı’nda anime karakter Ayı Paddington ile 5 çayı içiyordu. Video, Kraliçe ve Ayı Paddington’ın konser alanında trampetlerle çalınan We Will Rock You parçasının ritmine çay fincanına kaşıklarını vurarak eşlik etmesiyle sona eriyordu.

Serinin ilk iki bölümüyle dünya çapında 280 ve 250 milyon dolar elde eden Paddington'ın üçüncü filminin prodüksiyonu yakında başlıyor. Çekimlerin 2023 yılında başlayacağı paylaşılan bilgiler arasında. Biz de Ayı Paddington'ın maceralarını heyecanla bekliyoruz.

 

 

 

 

 

ETİKETLER: AYI PADDİNGTON