METROPOL
METROPOL

14 Haziran 2022

Angelina Jolie Bir Kere Daha Yönetmen Koltuğunda

YAZI: ILGAZ GÖKIRMAKLI

Angelina jolie

Angelina Jolie, sıfatları arasına yönetmen ünvanını ekleyeli epey zaman oldu aslında. Oscar ödüllü Jolie, beşinci kez yönetmen koltuğuna oturacağı Without Blood için çalışmalara başladı. Üstelik filmde yazar ve yapımcı olarak da görev alıyor.

Without Blood, "savaş, travma, hafıza ve iyileşme hakkındaki evrensel gerçekleri" keşfetmeye odaklanan bir hikaye olarak tanıtıldı. Ayrıca çekimleri İtalya'da gerçekleşecek filmin kadrosuyla ilgili de haberler var.

Angelina jolie

İtalyan yazar Alessandro Baricco'nun aynı isimli çok satan romanından uyarlanan filmin başrollerinde Salma Hayek ile Demián Bichir’i izleyeceğiz. Bu buluşma Hayek ve Jolie için bir ilk değil, zira ikili geçen yıl The Eternals filminde beraber rol almıştı.

Filmin vizyon tarihine dair şimdilik net bir bilgimiz yok. Jolie, geçtiğimiz aylarda yapım şirketi Fremantle ile üç yıllık bir anlaşma imzalamıştı. Bu proje kapsamında Jolie'nin yönetmen koltuğunda oturacağı başka yapımlar da bizi bekliyor. Gelişmeleri takipteyiz; ama en çok da Hayek ve Jolie'nin yeniden bir araya gelmesine seviniyoruz!

 

 

ETİKETLER: ANGELİNA JOLİE , SALMA HAYEK