13 Temmuz 2015

Yeni Trend: Bronde

MODA EDİTÖRÜ: ESRA ZIPÇI

Saçlarda bu yazın trendi belli oldu;

L’Oréal Professionnel’ın yeni saç rengi trendi Bronde. Blonde yani sarışın ve Brown yani kahverengi kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşuyor. Adından anlayacağınız üzere Bronde; hem sarışın hem de kumral tonları saçında görmek ve doğal bir görünüm yakalamak isteyenlerin yeni gözdesi.

Oyuncu, iş kadını veya sağlıklı yaşam elçisi olarak kendisine birçok sıfatla hitap edebileceğimiz Ayşe Tolga konu saç olduğunda yenilikleri herkesten önce uygulamayı seviyor.

Güzel oyuncu, bu geleneğini yine bozmadı ve kuaförü Metin Bahçecik’e danışıp kendine yakışacağından emin olduktan sonra L’Oréal Professionnel Bronde rengini saçlarında denedi. Biz de bu süreci onunla beraber bir gün geçirip yaşama şansı bulduk.

Ayşe Tolga'nın Saçları Artık Bronde

 

Biz de fırsatı değerlendirerek L’Oréal Professionnel'ın elçi kuaförü, yıldızların tercihi ve Türkiye’nin en iyi kuaför salonları arasında yer alan MM Bahçecik’in kurucusu Metin Bahçecik ile Bronde ve saçlar üzerine bir söyleşi gerçekleştirdik...

 15-07/09/ayse_tolga_bahcecik-1436443992.jpg

Ayşe Tolga ve MM Bahçeçik'in kurucusu Metin Bahçecik

Fotoğraf: Aspet Manukyan 

Bronde uygulamasını kimlere tavsiye ediyorsunuz?

Bronde’u cilt renginizden bağımsız olarak uygulayabi­lirsiniz. Bronde uygulamasında kahverengi üzerine saçın doğallığını bozmadan, yüzünüzdeki doğal yapıyı değiştirmeden sadece orta boyu ve uçları renklendirerek sarışın ve kumral arası bir renk yakalıyoruz.

Bronde’u neden uzman kuaför salonlarında yaptırmalıyız?

Saç kesimi ve rengi kişiye özeldir. Sizin alnınız dardır ya da geniştir, uyguladığımız renklerle alnınızı daha geniş ya da dar veya yüzünüzü daha uzun gösterebiliriz. Uzman biri, sizin yüzünüzün neye ihtiyacı olduğunu daha iyi bilir.

Yaz tatili öncesinde nasıl bir bakım yaptırmalıyız?

Kadınların saçları ile ilgili yaşadığı en büyük sıkıntı saçlarının çok kuru ve yıpranmış olması. İlk etapta, saçları çok yıpratacak işlemlerden kaçınmak lazım. Ondan sonra da saç için doğru ürünleri seçmek. Saç kremi yapa­bileceğiniz en basit ve en iyi bakımdır. Günlük kullanım için L’Oréal Professionnel’ın Absolut Repair Lipidium onarıcı bakım serisini tavsiye ediyoruz.

 

Ayşe Tolga'nın Değişimi

Bu bir tanıtımdır.

ETİKETLER: GÜZELLİK , SAÇ , BRONDE , L'OREAL