28 Ağustos 2017

Saç Bukalemunu Vanessa Hudgens

YAZI: EKİN KURBETÇİ

vanessa-hudgens-bob-hair-beauty

Fotoğraf: @vanessahudgens

Günden güne yenilediği bob kesimli saçlarıyla bize kısa saç kullanma dersi veren Vanessa Hudgens radikal bir değişikliğe gitti. Yeni görünümleri için saç stilisti Chad Wood’dan yardım alan ünlü yıldız ardı ardına denediği farklı modellerle saç bukalemunu ünlüler kulübüne katılmaya hak kazandı.

vanessa-hudgens-bob-hair-beauty

Fotoğraf: @vanessahudgens

Uzun bir süre daha görmeye devam edeceğimiz XXL saçları da stil portföyüne ekleyen Vanessa 70’ler etkili grafik bobundan sonra bizi ters köşeye yatırdı. Antrasit dumanlı bakışlarıyla etkileyici havasını tamamlayan ünlü oyuncu güzellik oyununda ben de varım dedi.

vanessa-hudgens-bob-hair-beauty

Fotoğraf: @vanessahudgens

Uzun saçlarına daha henüz alışmışken ünlü yıldızdan yeni bir güzellik dönüşümü daha geldi. Kırmızı halıda sergilediği beyaz ve seksi lateks elbisesini yeni bür görünümle taçlandıran Vanessa yine dayanamayıp uzun saçlarını kısalttı. Hacimli ve salaş dalgalarla güzelliğini hareketlendiren genç oyuncu sıcak makyajıyla ise sonbahara göz kırpıyor. Ne dersiniz sezonun popüler 3 saç modelini daha şimdiden deneyen Vanessa, lakabını sonuna kadar hak etmiyor mu?

Sonbaharın En Popüler 10 Saç Modeli

ETİKETLER: VANESSA HUDGENS , SAÇ MODELİ , GÜZELLİK