17 Mart 2020

Saç Bakımında Kérastase Devrimi: Genesis Serisi

YAZI: ZEYNEP GÜR

kerastase 

Günlük bakım rutininizi, 56 yıllık saç profesyoneli Kérastase ile bir üst seviyeye taşımaya ne dersiniz? Arındırma, bakım, ısıya karşı koruma ve saç köklerinizi güçlendirmeye yönelik farklı faydalar sağlayan Genesis serisiyle bakım rutininize sınıf atlatın! 

Tarama, ısı ve kirlilik sebebiyle koparak dökülmeye yol açan dış faktörler ve stres, hormonlar, beslenme gibi hormonel bozukluklar ve biyolojik faktörler ile savaşan Genesis serisi, saç rutininizin vazgeçilmezi olmaya aday. 

kerastase

 

Kendinizi Kérastase'ın 56 yıllık saç tecrübesine bırakmaya hazırlanın; Bain Nutri-Fortifiant etkili saç banyosuyla saçlarınızı arındırırken, serinin yıldızı Masque Reconstituant ise saçlarınızın dökülmesini durduracak. Saçlarınızda detoks etkisi yaratan Défense Thermique ise yüksek ısıya karşı koruma kalkanlarını açarak capcanlı bir bitiş sunacak. 

 

Beslenme uzmanları, kuaförler ve dermatologlar aracılığıyla hayata geçirilmiş bu mucizevi seri, içerdiği bergamot, lime, gül gibi ilhamını doğadan alan dokuz farklı notayla, dökülmeyi önlerken saçlarınızda gün boyu süren parfüm etkisi yaratacak!  

ETİKETLER: KÉRASTASE