26 Mayıs 2021

Lady Diana'nın Saç Kesimi TikTok'un Gündeminde

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

lady diana, tiktok

Zarif stili ve abartıdan uzak ancak etkili makyaj kodlarıyla zamansız bir ikon olan Lady Diana bu özelliğini bir kez daha kanıtlayarak Z kuşağının ağırlıkta olduğu yeni nesil uygulamalardan biri olan TikTok'a da ilham kaynağı oldu.

İçinde pek çok duyguyu barındıran siyah "İntikam" elbisesinden athleisure trendine dokunan kısa taytlarına, geniş çerçeveli gözlüklerinden dönüştürmekten çekinmediği stiline, Diana hala aramızda yaşamaya devam ediyor. Sadece moda değil güzellik dünyasına da bıraktığı imzaların arasında, hiç şüphesiz belirli çerçevelerde sadık kaldığı saç kesimi var.

Modeli farklılık göstermesine rağmen küllü sarıdan vazgeçmeyen Diana'nın hafif kıvrımlarla kullandığı kısa saçları şu sıralar TikTok'un da gündeminde. Bu mirası oldukça başarılı bir şekilde yansıtan en önemli isim ise @70srose hesabının yaratıcısı Rose. Sadece saç stiliyle değil kıyafet seçimleriyle de Lady Diana'nın farklı bir yansıması olarak karşımıza çıkan bu genç yetenek, aynı zamanda dönemsel bütün saç modellerini de etkili bir şekilde kullanıyor. Eğer geçmiş dönemlerin modellerini seviyorsanız Rose'nin keyifli içeriklerine mutlaka göz atın.

 

@70srose

Products I use to achieve the Princess Diana hair?? ##princessdiana ##ladydiana ##ladydi ##80s ##1980s ##vintage ##retro

♬ Call Me - Theme From "American Gigolo" / Remastered - Blondie
@70srose

Sandy getting a makeover at frenchie's place to surprise Danny at the carnival? ##grease ##50s ##70s ##olivianewtonjohn ##johntravolta ##sandygrease

♬ You're The One That I Want - Grease

ETİKETLER: TİKTOK , LADY DİANA , GÜZELLİK , SAÇ