03 Mart 2022

Kendall Jenner Kızılın Çekim Alanında

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kendall-jenner-runway-red-hair

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Ünlü modeller, moda haftalarında yeni güzellik hamlelerini test sürüşüne çıkarmayı seviyor. Geçtiğimiz sene Versace defilesinde kızıl saçlarıyla karşımıza çıkan Gigi Hadid, bu yıl podyumda platin sarısı saçlarıyla boy gösterdi. Kendall Jenner da ters köşe hamleler konusunda Gigi ile yarışıyor diyebiliriz. Geçtiğimiz yıllarda, Londra Moda Haftası'nda sarı saçlara şans veren Kenny, şimdi de yepyeni bir saç rengini güzellik repertuarına ekliyor.

kendall-jenner-runway-red-hair

Fotoğraf: @kendalljenner

Koyu kumral saçlar Kendall'ın güzellik imzaları arasında. Ancak güzel model, geçtiğimiz günlerde bu rengi kızıl ışıltılara sahip bir tonla yeniledi. Prada defilesinde yeni saçlarını ilk kez görücüye çıkaran Kendall, saç renginin tam anlamıyla parlamasınaysa Paris Moda Haftası'nda izin verdi.

kendall-jenner-runway-red-hair

Fotoğraf: Go Runway

Kendall Jenner'ın yeni güzellik portresi, yumuşak bir bakır tonuna sahip. Uzun tutamlar ve hacimli katlarsa her zamanki gibi süpermodelin güzelliğini çerçeveliyor. Gigi Hadid'den sonra, ekibin Ginger Spice'ı ünvanını kazanan Kendall Jenner'ın güzellik dönüşümlerini heyecanla takip ediyoruz.

Kendall Jenner'ın 5 Güzellik İmzası

ETİKETLER: KENDALL JENNER , KIZIL SAÇ , ÜNLÜ SAÇI , SAÇ TRENDLERİ