27 Aralık 2020

Jennifer Lopez Sarışın Olursa

YAZI: EKİN KURBETÇİ

jennifer-lopez-hair-beauty-makeup-red-carpet-video

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Jennifer Lopez gerçek bir saç bukalemunu ve bu titri sonuna kadar hak ediyor! Başarılı yıldız birkaç hafta önce çıkardığı son teklisi 'In the Morning'in video ön gösterimini geçtiğimiz gün yayınladı. 2021'de beğeniye sunulacak klipte JLo birbirinden farklı güzellik portreleriyle karşımıza çıkıyor.

jennifer-lopez-hair-style-blonde-cut

Daha önce tam anlamıyla sarışın bir Jennifer Lopez'le hiç karşılaşmamıştık. Ancak güzel şarkıcı jet kesimli lob saçları ve platin tutamlarıyla biz bir ilki yaşatıyor. Lopez'in saç artisti Chris Appleton bu görünüme son dokunuşu uzak doğu motifli çiçeklerle yapmış ve saç stilini yıldızın makyajıyla kombinlemiş.

jennifer-lopez-hair-style-blonde-cut

Peki Jennifer'ı hiç renkli saçla görmüş müydünüz? Mor, pembe ve gümüş geçişli saçlarıyla içindeki unicorn'u ortaya çıkaran JLo sezonun trendi renkli göz makyajıyla bu görünümü tamamlamış. Bu iki farklı saç ve makyaj birleşimi 'In the Morning' klibinden çıkacak yeni ve heyecan verici güzellik portelerinin sinyallerini veriyor. İlham panomuza eklemek üzere Jennifer Lopez'in son sürüm saç ve makyaj hamlelerini merakla bekliyoruz! 

ETİKETLER: JENNİFER LOPEZ , SAÇ MODELİ , SAÇ RENGİ , GÜZELLİK