07 Mart 2019

Hollywood Ünlülerinin Görkemli Saçlarının Sırrı Artık Türkiye’de

Her zaman bakımlı görünen, doğal saçlara sahip olmak mı istiyorsunuz? Ya da sağlık sorunları nedeniyle azalan saçlarınıza bir çözüm bulmak mı istiyorsunuz? Beyoncé, Naomi Campbell, Mary J. Blige gibi ünlü isimlerin gerek sahnede gerekse özel hayatlarında kullandığı Invisible Hair tül perukları daha gür, bakımlı görünen saçlara sahip olmanıza yardımcı olacak.

güzellik

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Yaşlanmaya bağlı saç dökülmesi yaşayanlar, doğum sonrasında hormon degisimi nedeniyle saçları azalanlar, kaynak saç taktırıp kaynakların tepeden görünmesinden şikayetçi olanlar, çeşitli kuaför islemleri sonucu saçları yananlar, hacimsiz saçları olanlar, çeşitli sağlık sorunları nedeniyle saçlarında bölge bölge açılmalar yaşayanlar Invisible Hair tül peruk veya tül tepelik ürünlerini kullanabilir.

güzellik

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Tamamı el yapımı Invisible Hair ürünlerine artık Türkiye’de de ulaşabiliyorsunuz. Her yöne ayrılabilen, toplanabilen dokunulduğunda yumuşacık bir his bırakan bu peruklar birinci kalite insan saçından üretiliyor. İstediğiniz renk, boy ve yoğunluğu seçip sipariş etmekse size kalmış. İngiltere'de saç ve peruk üzerine eğitim alan Saç ve Peruk uzmanı Didem Özcan tül tepelikle ilgili şunları söylüyor: “Invisible Hair tül tepelik günümüzde çeşitli sebeplerle saçlarında açılmalar olan kadınlar için inanılmaz bir rahatlık. İncecik bir dokuda işlenen bu saçlar, insanın kendi saçından ayırt edilemeyecek bir ürün. Üstelik var olan saçlarınıza da herhangi bir zararı yok. Bu ürünlerle birlikte denize ve havuza bile girebilirsiniz.”

 

19-03/06/vogue.jpg

 

detaylı bilgi için tıklayınız. 

ETİKETLER: SAÇ , PERUK