23 Şubat 2015

Oscar Töreni'nin Unutulmaz Anları

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Lady Gaga Klasiğin İzinde

 

Sahne şovlarıyla neredeyse uzayın kapılarını aralayan Lady Gaga, bu sefer klasik müziğin peşine düşerek yine ters köşe yaptı.

Sound of Music adlı performansıyla müziğiyle birlikte görünümünü de sadeleştiren Gaga, gecenin unutulmaz anlar listesinin en başında.

 

 

Julianne Moore'un Oscar Konuşması

 

En iyi oyuncunun ne demek olduğunu sorgulatan bir konuşmaya imza atan Julianne Moore, farkındalığıyla kendine bir kez daha hayran bıraktı.

Her ne kadar en iyi oyuncu ödülüyle alakalı kafan da soru işaretleri olsa da, bizce "o kadın oyuncu" sensin Julianne!

 

 

Her Halinle Güzelsin Neil!

 

Tören sırasında yaptığı espriler zaman zaman anlaşılmasa da, Neil Patrick Harris Oscar tarihine damga vurmayı başardı.

Oscar sahnesine beyaz iç çamaşırıyla teşrif eden Neil, atletik vücudu ve bronz teniyle hafızalardan kolay kolay silinmeyecek.

 

Patricia Arquette'e Meryl Streep Desteği

 

Oscar konuşması sırasında politik mesajlar vermeyi ihmal etmeyen Patricia Arquette, kadın erkek arasındaki gelir eşitliğinin önemini vurgularken en büyük, en coşkulu desteği Meryl Streep'ten aldı. 

Seninleyiz Meryl Streep!

 

Pawel Pawlikowski'nin Sonsuz Konuşması

 

En iyi yabancı film Oscarı'nı Ida filmiyle alan Polonyalı yönetmen Pawel Pawlikowski'nin teşekkür konuşmasında süresini aşarak, müziği umarsızca yok sayması da hatrı sayılır bir andı.

ETİKETLER: LADY GAGA , OSCAR , JULİANNE MOORE , MERYL STREEP , 87. AKADEMİ ÖDÜLLERİ , 87. OSCAR , 87. AKADEMİ ÖDÜLLERİ'DE LADY GAGA SAHNEDE KLASİK MÜZİK RÜZGARI ESTİRİRKEN , NEİL PATRİCK HARRİS , PATRİCİA ARQUETTE , PAWEL PAWLİKOWSKİ , NİL PATRİCK HARRİS BEYAZ İÇ ÇAMAŞIRIYLA FIRTINA ETKİSİ YARATTI. DÜN GECENİN EN UNUTULMAZ ANLARINI LİSTELEDİK.