İSTANBUL
İSTANBUL

06 Haziran 2021

Şehirden Kaçışın Yeni Adresi: Meltem Beach Resort

Meltem Beach Resort

İstanbul'un en gizli rotasını keşfetmeye hazır mısınız? Vogue Türkiye Haziran-Temmuz 2021 sayısı için gerçekleştirdiğimiz Hande Erçel çekimine ev sahipliği yapan Meltem Beach Resort, Silivri'de Marmara’nın dalgasıyla ıslanan kumsalında mavi ile beyazın muhteşem uyumuyla misafirlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor. 

Meltem Beach Resort

1975 yılında kamp alanı olarak kapılarını açan ve geçtiğimiz yıl THECATWORK tarafından renove edilerek bir butik otel olarak hizmet etmeye başlayan Meltem Beach Resort, 22 odasıyla bugünün talepleri ile ilgilenen, devingen bir vizyon anlayışına sahip. Minimalist bir yaklaşımla misafirlerini ağırlayan bu butik otelde odaların hepsi uçuşan tüllerin ardından orta bahçeye açılırken koridorun iki yakasında art arda konumlanıyor. Göz alıcı bir manzaraya karşı martıların huzur veren sesleri eşliğinde konumlanan terasında ise birbirinden lezzetli tatları deneyimlemeniz mümkün.

Meltem Beach Resort

Usta ellerce hazırlanmış geniş menüsüyle misafirlerine huzur veren bir konaklamanın yanı sıra dikkat çekici bir gastronomi deneyimi sunan Meltem Beach Resort, şehirden uzaklaşmak isteyenler için dikkat çekici bir seçenek olarak radarımıza takılıyor. Özellikle de üç kilometrelik bir alana kurulu sahil şeridi ve sabah kalktığınızda sizleri karşılayan muhteşem deniz dalgalarıyla...

 

İlgili Başlıklar