MODA
MODA

14 Mart 2022

Zıtlıkların Işıltısı

tiffanyco

Mücevher, taktığın zaman içindeki gücün enerjisini ortaya çıkartır. Bu yüzden her koleksiyonun hikâyesi sihirli bir değnek gibi ruhuna dokunur. Tiffany Knot’un hikâyesi de, kelimeler olmadan anlaşan ve birlikte daha büyük bir bütünün parçasını oluşturan bireylerin şehri New York’ta başlıyor. New York’ta “başarılı olmak”, güçlü bir benlik duygusu ve belirli bir zihin durumu gerektirir. Çünkü şehrin koşuşturmasından ve karmaşıklığından kendine bir hikâye yaratabilirsen başarıyı yakalayabiliyorsun. Bu ilham ile tasarlanan koleksiyon, şehirden aldığı ruh ile kışkırtıcı ve cesur mücevherlerden oluşuyor.

Zıtlıkların bir etkileşimi olan Tiffany Knot Koleksiyonu, pürüzsüz formların, sivriltilmiş çarpıcı detaylar ile karşıtlık oluşturduğu, farklılıkların bir araya getirdiği mücevherlerden oluşuyor. Koleksiyon, sarı ve rose altın ile pavé pırlantadan oluşan bilezikler, yüzükler, kolyeler, kolye uçları ve küpeleri bir araya getiriyor. Değerli metalin zarif kıvrımlarına keskin boyutlar katan sivri uçlara sahip tasarımların tamamında, imza niteliğindeki düğüm motifi yer alıyor.

tiffanyco

Her koleksiyonun, kendini öne çıkaran değerli bir ürünü vardır. Bu koleksiyonun da kahraman ürünü, mücevhere dinamizm ve hacim katan 300’den fazla pırlantanın el işçiliği ile yerleştirildiği çift sıra bir choker kolyedir. Bir mücevherde tasarlanmış en küçük detaylar sizi etkilemeyi başarır. Tiffany'nin imzası olan bilekliklerindeki altın düğüm motifi detayı da kilidi gizleyerek tasarımına akıcılık ve bütünlük katıyor. Bu da tasarıma etkileyici bir özellik katıyor.

Mücevher sanatının işçilik, form ve altın oran bileşenleri konusunda sürekli yenilik arayışında olan marka, Tiffany Knot Koleksiyonu ile bu arayışı en yüksek standartlara çıkartıyor. Kısa bir süre önce küresel lansmanı gerçekleştirilen koleksiyonun en güzel tasarımları, Tiffany&Co. Zorlu mağazasında mücevher severlerin keşfini bekliyor.     

ETİKETLER: TİFFANY & CO. , TİFFANY KNOT