MODA
MODA

01 Haziran 2022

Bulgari ile Gün Batımının Tüm Tonları Bodrum'da

bulgari

Huzurun nasıl göründüğüne dair hayalleri süsleyen gün batımı renklerinin turuncu tonları bu yıl da bizimle Bodrum'da buluşuyor. Işıltılı bir gün batımının ilhamıyla şekillenen Bulgari 2022 Resort koleksiyonu hayatı özgürce yaşayarak, anın tadını çıkarmaya davet eden sınırlı sayıda mücevher, saat, çanta, güneş gözlüğü ve tekstil ürünlerinden oluşuyor.

bulgari

Ruha iyi gelen bir hayal sunan koleksiyon, hayattaki güzellikleri yeniden keşfetmek için ayrıntılarıyla dikkat çekiyor. Renk ve ışığın mucizevi buluşmasına tanıklık ettiğimiz detaylarda doğanın en büyüleyici manzaralarından biri olan gün batımı eşsiz formların içerisinde hayat bulmaya devam ediyor. Dokunduğu her şeyi güzellik ve ihtişamla dolduran bu sıcak ve şehvetli tonların nefes kesen dansı şimdi Bulgari dünyasına ulaşıyor ve dolce vita'nın büyüleyici ruhunun tadını çıkarmak için bir fırsat sunuyor.

bulgari

Mücevher dünyasının ikonlarından biri haline gelmiş Bulgari kolyeden saten bir pürüzsüzlük sunan Bulgari saate, koleksiyondaki tüm parçalar güçlü tasarımın ve zamansızlığın izlerini taşıyor. Mercan Carnelian derisi detaylarla bej rafyadan üretilen pratik ama sofistike Bulgari logolu bez çanta ise plaj stilinden günlük hayata uzanan konforlu şıklığı temsil ediyor. Heykelsi formuyla büyüleyen Serpenti Forever mücevher kutusu da bu benzersiz koleksiyonun cazibe noktalarından biri. En önemli özelliğiyse satın alındığı tatil bölgesinin adını sonsuza kadar üzerinde taşıyacak ve hatıralarınızı da beraberinde getirecek olması. 

bulgari

Sezonun olmazsa olmazları, boyuna veya bileğe takılan, saçı şekillendirmek veya şapkaları kişiselleştirmek için kullanılan çok amaçlı renkli shelly’ler, pareo olarak kullanılabilecek ipek eşarplar, büyüleyici bir gün batımı gibi mordan turuncuya uzanan lenslere sahip, hipnotik mikro ölçekli, büyük boy kare ve çerçevesiz Serpenti Vipermesh güneş gözlükleriyle harika bir uyum sağlayacak.

Bulgari 2022 Resort koleksiyonunu incelemek için Bodrum mağazasına davetlisiniz. 

 

ETİKETLER: BULGARİ , SEPENTİ , 2022 RESORT , BODRUM