MODA
MODA

21 Ağustos 2021

Bodrum’a Romalı Dokunuş

bvlgari

Romalı lüks mücevher markası Bvlgari, dünyanın önde gelen tatil destinasyonlarından, Akdeniz’in çekim noktası Bodrum’un kalbi Yalıkavak Marina’da bu yaz kapılarını açan mağazasında ikonik mücevher, saat ve aksesuar koleksiyonlarından benzersiz bir seçkiyi misafirlerine sunuyor.

Safran renginin sıcak tonlarının hakim olduğu mağaza, Roma'nın büyüleyici gün batımlarına referans olurken, Capri'den Saint-Tropez'ye dünyanın gözde tatil destinasyonlarına adanmış sınırlı sayıda üretilen koleksiyon ürünlerine ev sahipliği yapıyor. Bu özel seride, Bvlgari'nin üstün işçiliği ile doğadan ilham alarak yorumladığı rafya çantalara markanın kült tasarımlarıyla harmanlanan fularlar eşlik ediyor ve her koşula uyum sağlayacak görünümler sunuluyor.

bvlgari

Serpenti cazibesi ile zamansız stil

Bvlgari'nin güç, baştan çıkarma, cezbedicilik ve dönüşümün sembolü olarak bilinen yılan figürü aynı zamanda markanın cüretkâr amblemi olarak biliniyor. Serpenti koleksiyonu, ikonik tasarım yolculuğunda cesur tasarımdan vizyoner işçiliğe uzanan yaratıcı bir yaklaşımı yansıtan, sihrin ve duygusallığın nihai simgesi olarak kendini kanıtlıyor. Daima değişim ve yeniliğin ön saflarında yer alan Bvlgari, en efsanevi ikonu Serpenti'yi tıpkı yılanın derisini dökerek kendisini sürekli olarak dönüştürdüğü gibi, yeni, çağdaş ve kentsel bir dokunuşla geliştiriyor ve zamanın ötesinde tasarımlar sunmayı sürdürüyor.

bvlgari

 

Anna Cleveland ile sihirli Bvlgari evrenine yolculuk

Bvlgari Marka Dostu başarılı model Anna Cleveland sektördeki kalıplaşmış güzellik standartlarını yıkan görünüşüyle, Bvlgari’nin kült saat ve mücevher koleksiyonlarından parçalarla ışıldıyor. Bodrum’un Akdeniz ruhunu, Bvlgari’nin mucizeler ve sihirle bezeli dünyasıyla buluşturan video ile mücevher evinin büyüleyici tasarımlarını keşfedin.

 

ETİKETLER: BVLGARI , SERPENTI , BODRUM , SERPENTI VIPER