13 Ekim 2020

Tasarım ve Güce Odaklanan Yeni HP Spectre x360

Diz üstü bilgisayarlarımızdan beklentimizin sadece taşınabilirlik ve hız olduğu dönemi hatırlıyor musunuz bilmiyoruz ama biz çoktan unuttuk. Stil de artık çoktan seçimlerimizin bir parçası halini aldı. Üstün mühendislikten söz etmiyoruz bile.

 HP

Diz üstü bilgisayarınız vazgeçemediğiniz bir parçanızsa, sizi yeni bir ürünle tanıştırmak isteriz. HP ailesinin yeni üyesi HP Spectre x360, neredeyse yok denecek kadar ince kenarlara sahip olmasının yanı sıra iki kat performans sunuyor. Güvenlik ise, cihazın DNA’sına işlemiş. Yeni Spectre’de fiziksel olarak bilgisayarın kamerasına giden elektriği kesen web cam kapatma düğmesi, mikrofon susturma tuşu ve dilediğiniz zaman ekranınızı tek tuşla karartabilmenizi sağlayan opsiyonel HP Sure View ekran yer alıyor. 15 saate varan pil ömrü, ışık hızındaki 10. nesil Intel® Core™ i7 işlemcilerin sunduğu rakipsiz performans, 16 GB'a kadar RAM ve daha hızlı PCIe depolama özelliklerinden bahsetmeden de geçmeyelim.

 HP

HP ailesinin en ince dönüştürülebilir cihazı o kadar esnek ki, kullanıcılarına el işçiliğiyle hazırlanmış hissi veriyor. Spectre x360 13 (13-aw0002nt), tablet modu sayesinde internette gezinmeyi kolaylaştırırken, bir şeyler izlemek istediğinizde stant moduna geçebiliyor. Çalışmak isteyenlere dizüstü modunu sunarken, sunum, fotoğraf, video paylaşmak istediğinizde katlanır mod ideal!

Stil sahibi olmayı garantileyen HP Spectre x360, Gece Siyahı ve Poseidon Mavisi’ne ek olarak yeni renk seçeneği Doğal Gümüş ile de dikkat çekiyor. HP Spectre hakkında detaylı bilgi almak için sizi buraya alalım.

ETİKETLER: HP , HP SPECTRE X360