15 Mayıs 2013

Tanıtım: VitrA Karo ile 3 farklı çağ, 3 farklı kadın

Doğadan ilham alan masumiyet çağı kadını, iyimser, doğal ve toprağa saygılı. VitrA'nın Masumiyet Çağı serisinde tamamen doğal malzemelerle bütünleşen bir hayat tarzı karolara yansıyor.Güzellik çağı kadını, geçmişe ve geleneklerine bağlı ama bir o kadar da modern. VitrA'nın Güzellik Çağı serisinde Fransız porselen zarafeti ince detaylı rölyeflerle birleşerek duvar karolarında yeniden yorumlanıyor.Her anlamda bağımsız Gizem Çağı kadını, sıradışı ve cesur. VitrA karolarında lale figürünün dev ebattaki geometrik yorumu ya da Uzakdoğu'nun gizemli çiçeği orkidenin gölgesi bu kadının cesaretini simgeliyor.

Zaman ötesi bir asaleti yansıtan Güzellik Çağı, farklılığıyla göz kamaştıran çarpıcı estetiğe sahip Gizem Çağı ve doğal dokulardan gelen saflığıyla huzur veren doğayı yansıtan Masumiyet Çağı koleksiyonları; tasarımlarına ilham veren kadınlar, onların yaşadığı hayali mekanlar ve hikayeleriyle Vogue Türkiye Mayıs sayısında yerini aldı.
Moda editörlüğünü Konca Aykan’ın, fotoğrafçılığını Emre Güven’in yaptığı VitrA’ya özel bu çekimlerin backstage videosu için:VitrA Karo dünyasını daha yakından keşfetmek için birkesifhikayesi.com’u tıklayın. 3 farklı çağı yansıtan bu koleksiyonlara %40 indirimle sahip olmak için ise sitede karşınıza çıkacak formu doldurun ve VitrA mağazalarına uğrayın.

ETİKETLER: BİRKESİFHİKAYESİ.COM , VİTRA