05 Kasım 2019

Spiritüel Hafta Sonu Rutininiz: Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla

YAZI: ZEYNEP GÜR

raddisson,blu

Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla'yı, hala yakın mesafeli kaçış rotaları listenize eklemediyseniz, elinizi çabuk tutun. Zira, burası şehre karşı mesafeli duruşuyla asla hayır diyemeyeceğiniz bir kaçış destinasyonu. Soğuk kış reçetenizi cilt bakım rutinleriyle ve Spa önerileriyle şimdiden hazırlayan Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla, "bu hafta sonu ne yapsak?" sorusunu tamamen ortadan kaldırmaya kararlı. 

Otelin kapsamlı egzersiz programı, ısıtılmış kapalı havuzda yüzme keyfi, aromatik cilt bakımları, dinlendirici jakuzi seansları ve Vitamin Bar’ın sağlıklı içecekleri ile kışa yenilenerek girmek mümkün.

raddisson,blu

Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla, Anadolu yakasının denize kıyısı olan sakin bölgelerinden Tuzla’yı mesken tutuyor. Şehrin kalabalığına ve stresli temposuna dingin bir atmosferde set çeken otel, aile tatilleri, grup buluşmaları veya romantik bir hafta sonu için ideal bir uzaklaşma noktası.

raddisson,blu

Siz de hafta sonu rutininize biraz spiritüellik ilave etmek istiyorsanız, Radisson Blu Hotel & Spa İstanbul Tuzla, tüm ihtiyaçlarınıza karşılık vermeyi bekliyor. 

ETİKETLER: RADİSSON BLU HOTEL & SPA TUZLA , SPA , MASAJ , CİLT BAKIM , KAÇIŞ ROTASI