30 Ocak 2022

Şehrin Kalbinde Bir Marka

müze gazhane

İstanbul’un en güzel lokasyonlarında konumlandırılmış olan İstanbul Kitapçısı şubeleri, kitap kafe konseptiyle şehirdekilerin buluşma noktası oluyor.

İstanbul’da şehrin her noktasında büyülenirken, bir yandan da şehrin hızlı yaşantısında biraz durup dinlenmeye ihtiyaç duyuyoruz. Bu noktada İstanbul Kitapçısı şubeleri, şehrin kilit noktalarındaki lokasyonlarla bize küçük bir mola vermek için mükemmel bir konsept sunuluyor. Şehrin kalabalığında vapurun gelmesini beklerken; Kadıköy, Karaköy ve Eminönü sahillerindeki İstanbul Kitapçısı’nda kitapları keşfedebilir, kahvenizi alıp arkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. İş çıkışı bir yerlere gitmek için koştururken ya da sabahın erken saatlerinde daha ayılamamışken durup nefes almak için harika bir mekan.

Bunun yanı sıra İstanbul ruhunu yaşamayı sevenler için şehrin en ilgi çeken bölgelerinde konumlandırılmış olan İstanbul Kitapçısı’nın Beyoğlu, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Bağcılar, Müze Gazhane ve Panorama 1453 Tarih Müzesi şubelerinde oturup yeni yayınlar keşfedebilir, İstanbul’a dair hediyelik eşya mağazasından alışveriş yapabilirsiniz.

İstanbul Kitapçısı’nın en önemli şubelerinden biriyse Tarihi Yarımada’da bulunan 1600 yıllık ihtişamlı Şerefiye Sarnıcı şubesi. Tarihi sarnıcın büyüsüne kapılarak kitap okurken, sıcak kahve eşliğinde günün yorgunluğundan kaçacağınız keyifli bir gün sizi bekliyor.

İstanbul’un bu önemli noktalarında hayata geçirilen farklı etkinlikler de oldukça heyecan verici. Ziyaretçileri imza günlerinden söyleşilere, eğitici çocuk atölyelerinden konserlere ve stand-up gösterilerine kadar pek çok kültür sanat etkinliğiyle buluşturuyor. Bu sayede İstanbullular, günlük yaşantılarında yollarını bile değiştirmeden bu noktalarda kültür ve sanatla buluşmanın rahatlığını yaşıyor.

müze gazhane

Herkes bir parça İstanbul taşıyor içinde…

Zarafeti, güzelliği ve dokusuyla asırlardır birçok şair, ressam, müzisyen ve edebiyatçıya ilham kaynağı olan; görenleri kendine hayran bırakan İstanbul’un medeniyetini yansıtan simgeleri İST Collection’da bir araya geldi.

İstanbul’un en özel imgelerinden ilhamla hazırlanan özel parçalar Karaca imzasıyla; şehrin geleneksel sanat ve mimarisini teknolojiyle birleştiren, yenilikçi ve doğa dostu tasarımlar ise Boyner imzasıyla İstanbulseverlerle buluşuyor.

İST Collection ürünlerine İstanbul Kitapçısı şubelerinden ve Karaca ile Boyner mağazalarından ulaşabilirsiniz.

müze gazhane

ETİKETLER: MÜZE GAZHANE , İSTANBUL KİTAPÇISI