05 Nisan 2017

Şehrin En özel Spa’sı: WillowStream Fairmont Quasar

spa

Atmosferi, ayrıcalıklı hizmetleri ve yenilikçi yöntemleri ile dünyanın en lüks ve özel SPA’ları arasında yer alan Willow Stream, FairmontQuasar İstanbul’da misafirlerini  ağırlamaya başladı. Willow Stream, modern hayatın yüksek temposuna dinlendirici bir mola vererek, enerjisini yenilenmek isteyenlere eşsiz bir SPA deneyimi ile cevap veriyor.

Formda olmaya, spora, güzelliğe ve estetiğe odaklanan Willow Stream Spa’da, farklı yaşam tarzlarına uyumlu alternatif olanaklar ve sağlık uygulamaları yer alıyor.Willow Stream, misafirlerini denge ve sakinlik getiren duyusal bir yolculuğa çıkaran spa deneyiminde, şaşırtan ve mutlu eden uygulamalar ile İstanbul’un en lüks spa deneyimini sunuyor.

İstanbul’un en hareketli lokasyonlarından birinde yer alan Willow Stream Spa’da özel olarak dizayn edilmiş, ikisi çiftlere özel VIP Süit olmak üzere 9 süit, dinlenme odaları, buhar odaları ve saunalar yer alıyor. Spa’nın bahçeye açılan yüzme havuzu ise, suyun yenileyici gücüne inanan ve dinçliğini, sağlığını yüzerek korumak isteyenleri bekliyor.

Fairmont Quasar İstanbul, Büyükdere caddesi, Mecidiyeköy/İstanbul 0 212 403 85 00

ETİKETLER: SPA , HOTEL