10 Kasım 2021

Pete Davidson’ın Alametifarikası Ne?

YAZI: DİLRUBA KARAKÖSE

21-11/09/screenshot-wwwvoguecom-20211109-11_54_39.png

Fotoğraf: Getty Images

Eğer birkaç sezondur Saturday Night Live’ı takip ediyorsanız, Pete Davidson’ın kim olduğunu da biliyorsunuzdur. 2014 yılından beri bu meşhur programın kadrosunda yer alan oyuncu, aynı zamanda yazar ve yapımcı kimliğine de sahip. "Peki, onu bu kadar bilinir kılan sadece kariyeri mi?" diye soracak olursanız, tabi ki değil.

Genellikle romantik komedi filmlerinde konu edilen bir klişe vardır. Bazı karakterler problemli sayılabilecek erkeklerden hoşlanır. Gerçek dünyada da böyle mi ya da Davidson iç dünyasında nasıl biri bilinmez ancak ilk bakışta stiliyle her kadın için ideal bir imaj çizmiyor olabilir. Tabii dış görünüşüne asla aldanmamak gerek. Zira öngörülemez ama tutarlı havasıyla, Hollywood’un en ünlü isimlerinden bazıları, Pete Davidson’ın aşk listesinde kendine yer buluyor.

Ariana Grande’yle yaşadığı ilişki belki de en popülerlerinden. Her ne kadar bu birliktelik bir yıldan az sürse de, eşleşen dövmelerden nişanlanmaya kadar pek çok olayı barındırmayı başardı. Ayrıldıklarını duyurmalarının ardından da zaman içinde Kate Beckinsale, Margaret Qualley, Kaia Gerber ve Phoebe Dynevor ile kısa süreli ilişkileri oldu. Yine de hiçbiri, şimdilerde adının geçtiği yıldız kadar popüler olmayabilir.

21-11/09/screenshot-wwwyoutubecom-20211109-11_56_51.png

Pete Davidson ve Kim Kardashian'ın yer aldığı SNL skeci

Geçtiğimiz ay bir rollercoasterda el ele tutuşurken görüntülenen Kim Kardashian ve Pete Davidson hakkında elbette hemen birliktelik iddiaları ortaya atıldı. Henüz bu iddiaları güçlendirecek kesinlikte açıklamalar yok. Aksine ikiliyi tanıyanlar çok yakın arkadaş olduklarını söylüyor. Ancak Kardashian’ın Ekim ayının başlarında SNL’e konuk olduğu zamanlarda bir yakınlığın başlamış olabileceği de konuşulanlar arasında. Sözün özü; Kim Kardashian onun sıradaki ilham perisi olabilir mi şu an için zaman gösterecek. Yine de Pete Davidson’ın son zamanlarda Hollywood dünyasının gözdelerinden biri olduğu su götürmez bir gerçek.

 

ETİKETLER: PETE DAVİDSON’ , KİM KARDASHİAN , ARİANA GRANDE