21 Ekim 2020

NARCISO Ambrée'nin Yeni Yüzü: Laurijn Bijnen

Narciso

Kadınlara özgüven aşılayan koleksiyonlarıyla adından söz ettiren Narciso Rodriguez, parfüm sektörünün de iddialı isimleri arasında. Marka yeni tanıttığı NARCISO Ambrée Eau de Parfum'ün kampanya yüzü olarak model Laurijn Bijnen’i seçti. Soyut estetik işleriyle moda ve güzel sanatlar dünyasının önemli isimlerinden Viviane Sassen tarafından fotoğraflanan model, Ambrée’nin gizemli dünyasını karelere taşıdı.

Efsunlu, gizemli, ışıltılı bir koku olarak tasarlanan NARCISO Ambrée EDP'nin öne çıkan notaları amber ve misk. Vanilya, egzotik Tiare çiçeği ve Madagaskar’ın ylang-ylang ve sedir özü ise, parfümün üst notaları arasında. 30 ml, 50 ml ve 90 ml olmak üzere üç ayrı boyda sunulan parfümün şişe tasarımı da farklı bir hikaye barındırıyor. Güneşin parlaklığından ilhamla tasarlanan şişenin kendisi de adeta bir koleksiyon objesi.

Narciso

NARCISO Ambrée EDP’de renk, notalar kadar belirleyici. Ailenin diğer üyeleri arasında yer alan NARCISO Rouge’un canlı kırmızısı ilhamını tutkudan alırken, NARCISO Poudrée ise içeriğindeki kadifemsi yasemin, pudramsı misk ve odunsu notaların buluşmasıyla ikinci bir ten hissiyatı yaratıyor ve tüm parfüm koleksiyonu gibi aşka atıfta bulunuyor.

ETİKETLER: NARCİSO RODRİGUEZ , NARCİSO