12 Temmuz 2018

Kişiye Özel Projelerin Adresi: Bird of Paradise

deniz yıldız

Bird of Paradise’ın kurucusu Deniz Yıldız Edin

Günlük hayatın hızlı temposunda hepimiz aklımızdan “Bunu benim için, benim gibi düşünerek hatta benim düşünmediğimi de düşünerek yapacak, aynı zamanda vizyon sahibi birisi olsa!” diye pekçok kez geçirmişizdir. Gittikçe kabaran yapılacaklar listemiz sebebiyle, kendimizle baş başa kalmanın bile özlemini yaşadığımız bu günlerde, bizler için yapılması gereken işlerimizi üstlenen biri olduğunu düşünün.

Türkiye’de alanının ilk ve alanında tek markası Bird of Paradise, tam da bu ihtiyaçtan yola çıkıyor. Müşterinin mutluluğunu merkezine alan şirket, stresinizi azaltma ve dengeli bir hayat stiline ulaşmanıza yardımcı olma amaçlarıyla son derece özel, farklı ve yaratıcı kişiselleştirilmiş bir "concierge" hizmeti sunuyor. Bird of Paradise, misafir ağırlamadan özel davetlere, düğün hazırlıklarından doğum günü kutlamalarına, kişisel alışverişten hediye yaratmaya kadar uzanan hizmetleriyle kaliteli bir hayatın her adımında omuzlarınızdaki yükü hafifletmeyi vaat ediyor.

Müşteriyle özel ve birebir iletişimi, her çalışmada kişiyi daha yakından tanımayı ve zaman içinde birçok alanda o kişinin sağ kolu olabilmeyi kapsayan çalışma şekliyle Bird of Paradise’ın kurucusu Deniz Yıldız Edin, sizi dinledikten sonra ihtiyacınıza özel olarak projenizi tasarlıyor. Yeni bir eve taşınırken ya da evinizi yenilerken, kıyafetinizi tamamlayacak spesifik bir aksesuarı ararken, sevdikleriniz için en özel hediyeyi bulmaya çalışırken, üst düzey bir misafirinizi ağırlarken, özel tasarım bir takı veya masaüstü obje tasarlatmayı arzu ettiğinizde, farklı bir seyahat planlamak istediğinizde, evlilik teklifi yapmadan önce kısacası hayatınızın ihtiyaç duyduğunuz her alanında Bird of Paradise’ın kapısını çalabilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi’ni bitirip Boston’da yüksek lisans yaptıktan ve yıllarca sektörlerinin önde gelen firmalarında çalıştıktan sonra Deniz Yıldız Edin, asıl tutkusunun ona müthiş enerji veren beş tanımda birleştiğini fark etmiş: Ağırlama, kutlamala, insanları buluşturma, dekorasyon ve seyahat. Araştırmaları sırasında, Türkçe’de henüz karşılığı olmayan "Personal Concierge" konseptiyle tanışmış ve yapmak istediği işin tam da bu olduğuna karar vermiş.Öncelikli amacımız müşterimize gerçek ihtiyacının farkındalığını sağlamak. Ardından işinde çok titiz üçüncü partilerle birlikte en doğru ve en özgün çözümü üretiyoruz. Yol haritamızı belirledikten sonra kendi ruhumuzu ve dokunuşumuzu da katarak hayalleri gerçek yapıyoruz. Günümüzde herkesin yanında kendisi için araştıran, farklı şeyler yaratan ve hayatını gerçek anlamda kolaylaştıran birine ihtiyacı var. Bird of Paradise tam olarak bu boşluğu dolduruyor. diyor Edin.

Meraklısına not: Bird of Paradise’ı keşfetmek için birdofparadise.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

ETİKETLER: BİRD OF PARADİSE , DENİZ YILDIZ