11 Nisan 2019

Kai Beach'in Yeni Adresi Yine Mandarin Oriental Bodrum

YAZI: ZEYNEP GÜR

kai bodrum

Mandarin Oriental Bodrum hanesinin son üyesi Kai Beach, Mykonos sahillerinin yüksek enerjisini yeniden Bodrum koylarına taşımaya hazırlanıyor. RMA Turizm Grubu'nun yeni ortağı ve CEO'su Deniz Zengin, Kai Beach'i deneyimli ekibiyle birlikte sofistike eğlencenin en yeni ve uzun soluklu adresi yapmayı hedefliyor. 

Kai Beach'in fine dining felsefesi etrafında gelişen zengin menüsünde, RMA Group Turizm Grubu’nun yeni Executive Şef’i Nihat Sancar'ın elegan ve kendine özgü dokunuşları saklı. Kai Beach, misafirlerinin karşısına yalnızca damak zevkine hitap eden seçkin bir menüyle değil; İskender Paydaş, Çağlar Hepterlikçi, Yol Project, Allen Hulsey ve Murat Tokuz gibi isimlerin canlı müzik ve DJ performansları eşliğinde, müzik zevkine de hitap eden bir programla çıkmaya hazırlanıyor. 

Mandarin Oriental Bodrum'da 22 Mayıs tarihinde misafirleriye buluşmaya hazırlanan Kai Beach, Cuma ve Cumartesi 01:00'e kadar konuklarının hizmetinde olacak. "All You Need is Kai" mottosuyla, ziyaretçilerine karşı her daim misafirperver ve sıcak bir tutum sergileyen Kai Beach, Bodrum'un en bohem lüks adresi olmaya aday. 

ETİKETLER: KAİ BODRUM , MANDARİN ORİENTAL , BODRUM