18 Mayıs 2018

Il Riccio Beach House Bayramda Misafirlerini Bekliyor

YAZI: ELİF ALTINTAŞ


İl Riccio

Doğuş Turizm otellerinden, Akdeniz’li yaşam tarzını yansıtan ve misafirlerine üst düzey bir konfor yaşatmayı vadeden Il Riccio Beach House, ünlü DJ Mustafa Yeşildağlı’nın lounge, soul ve oldies tarzdaki performansıyla damga vuracağı müzik dolu bir bayram için Bodrum’a bekliyor.

Naif bir Akdeniz rüzgarıyla birlikte gelen, İtalyan mimarisine ait ihtişamlı yapılar, konuklara yenilikçi ve özgün bir otelcilik anlayışı sunarken; gündüzden geceye, farklı lezzetleri deneyimlemenizi sağlayacak menüsü ile de bu sezon, misafirlerine leziz bir tatil yaşatmayı planlıyor.

İl Riccio

Bodrum’un hareketliliğinden uzakta, bakir kalmış doğası ve kendine ait plajı ile Il Riccio Beach House,  günlük ziyaretçileri için olduğu kadar B-lesiure trendini benimseyerek, iş seyahatlerini eğlence ile birleştirmek isteyenlerin de ideal tatil rotası olduğunu kanıtlar nitelikte. Suitleri, 10 lüks odası, sahil boyunca uzanan muazzam kabanaları, 12 tekne bağlama kapasitesi ile tatilinizi konforlu geçirmeniz için her ayrıntıyı düşünen Il Riccio Beach House, olağanüstü bir tatil sunuyor.

İl Riccio

Muhteşem atmosferinin yanı sıra, bünyesinde spa merkezi ve fitness merkezi bulunan Il Riccio Bodrum, butik hizmet anlayışı ile vücudu ve ruhu canlandırmak için sunulan özel hizmetler, sağlıklı yaşam uygulamaları ve dahası için  misafirlerini bekliyor.

ETİKETLER: BODRUM , TATİL , IL RİCCİO BEACH HOUSE