07 Mayıs 2017

Hussein Chalayan Gizia Gate'te

Ünlü sanatçı ve tasarımcı Hussein Chalayan’ın yeni koleksiyonu,global tasarım markası Nude ve Vogue iş birliğiyle Türk tasarım markalarının buluşma noktası Gizia Gate’de gerçekleştirilen bir davetle modaseverlerle buluştu.

17-05/08/nude-1494228974.jpg

Şişecam Topluluğu’nun global tasarım markası Nude, Vogue ile Hussein Chalayan’ın İlkbahar/Yaz 2017 koleksiyonunun gelişini bir kokteyl ile kutladı. 2 Mayıs akşamı düzenenlenen kokteyl, Türk tasarım markalarının buluşma noktası Gizia Gate’te Nude koleksiyonlarının sergilendiği alanda gerçekleşti. Kokteyle iş, sanat ve tasarım dünyasından aralarında Rezan Benardete, Füsun Hattat, Meltem Kazaz, Cemre Narin, Meltem Özbek, Şansım Adalı, Tuğba Kuzdere, Gülşan Gülcan, Banu Bora Mumcu, Mine Narin, Sema Topaloğlu, Yöntem Akamen İnanç, Mehtap Elaidi, Tamer Nakışcı'nın da olduğu birçok seçkin isim katıldı.

Hussein Chalayan’ın yeni koleksiyonu 28 Nisan’da tüm koleksiyonlarını “Simple is Beautiful” felsefesi ile tasarlayan Nude ürünleri ile kombinlenerek vitrinde yer alırken vitrin tasarımı Gülşah Gürcan tarafından yapıldı. Nude tasarımları Ron Arad, Nigel Coates, Joe Doucet, Pentagon Design, Tomas Kral, Mikko Laakkonen, Tamer Nakışçı, Erdem Akan ve Ali Bakova’nın da aralarında olduğu dünyanın saygın tasarımcılarının imzasını taşıyor.

 

ETİKETLER: NUDE , HUSSEİN CHALAYAN , GİZİA GATE